Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Żyjemy w takim wieku, kiedy ludzie gdzieś pędzą oraz codziennie stykają się z wieloma stresującymi sytuacjami 31 maja, 2021

Przyszło nam żyć w XXI wieku – czasie ogromnego postępu, cyfryzacji, ale też wielkiego stresu i wyścigu szczurów.

sól do kąpieli
Cienie do powiek

Źródło: tigerandbear.pl
Jeśli posiadamy trudną pacę i nierzadko boli nas wszystko, to trzeba pomyśleć jak walczyć z objawami przemęczenia.
Doskonałym rozwiązaniem będzie sól sól do zmiękczacza wody do kąpieli. Jest to obszerny temat, ponieważ mamy wiele typów soli i wiele jej zastosowań. Sól pochodzi z różnych kontynentów. Najbardziej znane są te z Morza Martwego lub z Morza Bali. Również cząsteczki soli bywają różnej wielkości. Prywatne SPA powinnyśmy robić sobie przynajmniej raz na tydzień w zaciszu własnej łazienki. Musimy zarezerwować przynajmniej godzinę w wannie i być pewnym, że nikt w tym czasie nie będzie nam przeszkadzał. Możemy przynieść świece, wyłączyć światło oraz nastawić ciszą muzykę. Wszystko, aby odzyskać pogodę ducha oraz równowagę.
sprzęty

Autor: shutterstock
Źródło: shutterstock
Sól do kąpieli cudnie sprawdzi się jako peeling całego ciała. Likwidujemy wtedy martwy naskórek oraz dajemy szansę skórze oddychać. Do peelingu należy kupić większe jej drobinki. Jeśli dodamy do kąpieli oleje eteryczne, to relaks będzie już totalny. Ponadto, sól do kąpieli wspomaga leczyć wysypki czy wypryski. Nasza skóra odzyska utraconą powłokę ochronną. Już po miesiącu regularnego używania zauważymy dużą różnicę.

Nasza skóra będzie bardzo wdzięczna za pielęgnację, a odstresowany mózg da nam się spokojnie wysypiać i przestaniemy się tyle denerwować. Toteż korzyści będą większe niż tylko delikatna oraz promienna skóra.