Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

W jaki sposób zadbać o siebie na wiosnę? 15 lutego, 2022

Każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie, kiedy wreszcie może zrzucić z siebie zimowe katany, szaliki i swetry. Nasza cera jest przesuszona, kędziorki zniszczone od noszenia czapek, zaś skóra domaga się pierwszych promieni słonecznych. Wiosenny czas jest etapem wstępnym do lata. Kiedy oraz jak dbać o siebie? By żyć w zgodzie ze swoim ciałem warto dbać o nie przez cały rok.

Aktywność cielesna. Nikt Ci nie karze zostać wyczynowym sportowcem, acz nieco ruchu nikomu nie zaszkodziło. Nie posługuj się wymówkami, iż nie masz czasu, funduszy, jesteś zapracowana, na dworze jest kiepska aura, dlatego że z takim podejściem daleko nie zajdziesz. Jedz zdrowo. Nie idzie tutaj o diety, tylko o przemyślane konsumowanie produktów. Wiosna tuż tuż, więc będziemy mieli do wyboru mnóstwo smacznych sezonowych warzyw oraz owoców. Należy z tego skorzystać, dlatego że jak zwykle zima poskąpiła nam takich darów natury. Po czasie jesienno-zimowym warto oczyścić oraz odkwasić organizm. Dokonać tego możemy poprzez zmniejszenie spożycia produktów zwierzęcych,

kręcone-włosy-obrazek1

Autor: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

aktywizujących napojów, tłustych dań, słonych zakąsek, po jakie zimą wyjątkowo chętnie się sięga, aby poprawić sobie humor. Wiosna budzi nas do życia, przeto korzystajmy ze świeżych warzyw i owoców, a także kiełków bądź ziół, które są bogactwem witamin.

Kędziorki. Pozwól sobie na odwiedziny u fryzjera, który zajmie się nimi profesjonalnie. Nie wyłącznie zatroszczy się o Twój nowy wygląd, ale również je odżywi a także doradzi, jak o nie dbać w domowych pieleszach. Do wyboru masz szeroką paletę masek regenerujących oraz szampon do włosów kręconych. Ręce i stopy. Używaj codziennie kremu, natomiast dwa razy w tygodniu zrób sobie peeling. Ciało. Wiosna coraz bliżej, więc przy jocie ruchu oraz zdrowej diecie twoje ciało nabierze jędrności. Możesz mu dodatkowo pomóc używając kremów nawilżających.

Jeśli chcesz zgłębić dane na opisywany wątek, to odsyłam do serwisu www gdzie znajdziesz dużo interesujących informacji, które szczegółowo omawiają temat.

Najważniejsza będzie systematyczność ich używania. Nic ci nie pomoże używanie takich kremów raz w tygodniu. Czas zadbać o make-up oczu. Rekomenduję zestaw Revitalash do pielęgnacji rzęs.
Im wcześniej zaczniemy o siebie dbać tym prędzej zobaczymy efekty. Tak więc nie ma na co odkładać tego na później, bo wiosna z pewnością nie będzie na was czekać! Zbudź się na wiosnę!