Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Zakupy ze stylistką – pomoc dedykowana nie tylko dla najbogatszych 5 października, 2022

Kiedy mimo wysiłków cały czas masz wrażenie, że nie umiesz się dobrze ubrać, przeczytaj ten artykuł, może znajdziesz dla siebie sugestię.

Bywa, że pomimo wypełnionej szafy masz problem co na siebie ubrać przy różnych okazjach. W takim wypadku z pomocą powinna przyjść stylistka. Nie sztuka mieć szafę, w której zalegają sterty ciuchów, kiedy nie jesteś w stanie stworzyć co najmniej kilku zestawów. Rzecz polega na tym, aby mieć konieczne minimum, które będzie dopasowane do twojej figury, stylu oraz sposobu życia.

W jaki sposób to zrobić? Jeżeli nie dajesz rady z tym sama, może trzeba zainwestować w zakupy ze stylistką? Po pierwsze przeglądnie ona wnętrze twojej szafy i podejmie decyzje, co zostaje, a czego lepiej się pozbyć – Twoja Pesa – Basia Józefiak. Niedopasowane i nienoszone ubrania muszą zniknąć. Następnie zabierze cię na zakupy. Ma się rozumieć za usługę personal shopper będziesz musiała zapłacić. Niemniej jednak wziąwszy pod uwagę fakt, iż będzie lepiej zorientowana do jakich sklepów pójść, gdzie może być ciekawa promocja, z pewnością zaoszczędzisz czas i pieniądze. Prawdopodobnie następne zakupy, nawet gdybyś robiła je sama, przebiegną prościej. Zakupy ze stylistką to opłacalna inwestycja. Naturalnie muszą być uprzedzone przeprowadzeniem wywiadu odnośnie twoich oczekiwań i potrzeb. Najistotniejsze, by nowe ubrania pasowały do ciebie. Uwierz, iż czasem trzeba dać komuś innemu spojrzeć na siebie krytycznym okiem.

Dobra stylistka skoncentruje się walorach twojej figury i powie, jak je zaakcentować. Doradzi, jak zatuszować wady – Jak wyszczuplić męską sylwetkę?.

Sprawdź dodatkowo takie niebanalne wskazówki z witryny (https://jagna.pl/majtki-figi-c-24_28.html), które odnajdziesz pod tym linkiem – one również rozpatrują niniejsze zagadnienie.

To wszystko będzie możliwe za pomocą doboru właściwych dla ciebie krojów i kolorów.

Na koniec jeszcze uwaga odnośnie coraz większej popularności tego rodzaju działań. Usługi personal shopper są dostępne w większych polskich miastach jak na przykład Poznań, Kraków, oczywiście stolica, ale też w mniejszych miejscowościach.