Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Zadbany pan 27 maja, 2022

Kosmetyków określonych umyślnie dla panów jest w marketach coraz to więcej. Nie zawsze jednakże panowie potrafią kupić odpowiednie kosmetyki dla siebie.
Mnogość kosmetyków określonych specjalnie dla mężczyzn często stwarza problemy: panowie kiepsko znają się na rozmaitych „mazidłach”.

Warto jednak zadbać, aby na półce w łazience znalazło się choć parę najważniejszych męskich kosmetyków, które zapewnią prawidłową pielęgnację jak też pomogą zaradzić najczęstszym kłopotom urodowym. Powszednia walka z zarostem naraża cerę na podrażnienia.

Zapewne po przejściu do serwisu (https://perfumyinspirowane.pl/najwyzej-oceniane-odpowiedniki-perfum/) dane tam zawarte bardzo Cię zafascynują i dowiesz się dużo świeżych, podobnych informacji, które czekają na Ciebie właśnie tutaj.

Tym samym ważne, ażeby pianka do golenia zawierały składniki, które nawilżą, przykładowo masło kakaowe. Po nałożeniu kosmetyku musimy chwilę odczekać, by zdążył on zmiękczyć włos, wówczas jest mniejsze ryzyko podrażnienia. Natomiast po goleniu – użyć nawilżające balsamy po goleniu (nawet pomocna strona, warto zajrzeć) bądź mleczko, jakie posiadają również właściwości odkażające i łagodzące.

Wella

Panowie zwykle myją buzię mydłem – tylko wtedy mają wrażenie, że skóra jest do głębi oczyszczona. Niestety, mydło ma odczyn zasadowy, zaś skóra kwaśny – po umyciu pH cery wzrasta jak też powiększa się przepuszczalność powłoki rogowej. Konsekwencją tego jest wzmożona ucieczka wody ze skóry, co przynosi uczucie pieczenia. Powinno się kupować takowe zestawy kosmetyków męskich (-> więcej), które zawierają pianki do mycia twarzy. Co jeszcze powinno się znaleźć w kosmetyczce porządnego faceta?

Dobry dezodorant to absolutnie elementarny kosmetyk. Dla ludzi pocących się dość intensywnie a także tych, jakim szczególnie zależy na zachowaniu świeżego wyglądu, najlepsze będą antyperspiranty. Ważną rzeczą jest również przybornik do paznokci (zobacz więcej).