Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Z jakiej przyczyny warto nabywać odzież na wagę? Listopad 22, 2021

Bezspornie nie raz przechadzając się po rozlicznych sklepach aż łapiesz się za głowę na widok niesłychanie wysokich cen. Masa marek proponuje ubrania po istotnie wygórowanych cenach, często płacimy za samą markę (im lepsza i bardziej znana marka, tym droższe ubrania). Nie każdą osobę stać na to, żeby co chwilę kupić nowiuteńkie, markowe ubrania, wobec tego współcześnie coraz więcej osób decyduje się na kupno używanych ubrań.

sklep z ciuchami
Autor: Paris on Ponce & Le Maison Rouge
Źródło: http://www.flickr.com

Odzież używana wcale nie musi być wadliwej czy drugorzędnej jakości. Mnogość osób sądzi, iż są to jakieś zniszczone, niezwykle znoszone ubrania i nie warto na nie nawet rzucić okiem. Tymczasem okazuje się, że aktualnie wybór odzieży używanej jest faktycznie duży. Dużo hurtowni i sklepów z odzieżą używaną proponuje wielki asortyment, w którym w wielu przypadkach możesz odszukać istotnie jakościowe ubrania, wyśmienitych marek, które często wyglądają jak nowiutkie.

Częstokroć ktoś oddaje ubrania, jakie miał na sobie zaledwie parę razy, częstokroć można się też natknąć na ubrania (zobacz również Dortex Import Export) nowe, które przykładowo zostały oddane, ponieważ były na kogoś za duże (zobacz). Niesłychanie wiele sklepów proponuje też odzież na wagę, co na pewno jest niezmiernie zyskownym rozwiązaniem. Kupując odzież na wagę można zaoszczędzić jeszcze więcej, albowiem taka odzież (odzież od projektanta) ma swoją cenę w zależności od tego jak dużo waży. Cena ta zazwyczaj zmienia się w zależności od dnia tygodnia, na przykład w dzień dostawy opłata za kilo jest droższa, niemniej jednak im później od dostawy odzieży, tym niższa cena obowiązuje.

Każdy kto kupuje w sklepach z odzieżą używaną znakomicie wie, że w asortymencie faktycznie można odkryć ogromnie dużo ubrań wspaniałej jakości po o wiele tańszych cenach. Nie musisz wcale ubierać się w eleganckich sklepach i wydawać na ubrania multum pieniędzy, nieraz lepsze i ciekawsze ubrania zdołasz znaleźć właśnie w sklepach z odzieżą używaną.

Należałoby więc czasem przespacerować się po tak zwanych „lumpeksach”, bowiem może się okazać, iż w czasie takiego spaceru znajdziesz naprawdę sporo interesujących, oryginalnych, nieraz nawet markowych a na dodatek tanich ubrań.