Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Szukasz doskonałej kurtki? Sklep Helikon jest dla Was! 20 grudnia, 2021

Wybierasz się w szczyty, nad rzekę, lub w pewne dalsze lokalizację, gdzie masz wiedzę, że przyda Tobie się wierzchnie strój? A być może wypatrujesz cokolwiek na każdy dzień? Płaszcz softshell to dla Ciebie!

nowoczesne AGD w kuchni

Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtki softshell jest doskonałe zamysł dla tym z Was, którzy przewidują udać się w podróż, gdzie wymagane będzie nałożenie czegoś „na grzbiet”. (ważne źródło) A po co zabierać z sobą banalną bluzę, gdy sklep Helikon podaje w swoim bogatym puli niezawodne, przyjemne i głównie przewiewne kurtki softshell z rewelacyjnego materiału Shark Skin, która jest dziergane z pary powłok tkaniny, o klasycznym, a nawet uniwersalnym kroju i które trzeba nosić także na co dzień? W zależności od wymogu, sklep Helikon daje przykłady z miękkim polarem i siatką, oraz tkaniną nieprzemakalną, który chroni przed deszczem i wiatrem, będąc także nader sympatycznym dla cery. Przedstawiane kroje to także: Jackal, Trooper, oraz Helikon-Tex Delta UTL Coyote i Mp Camo. (niebanalne kurtki softshell) Unikatowymi cechami kurtek softshell, na przykładzie projektu Delta UTL Coyote są: kieszenie (wewnętrzne, na dole płaszcza, a także tak zwane „napoleońskie”), wzmocnione modelowe łokcie, stójka z podbiciem z polaru, bardzo dobra przepuszczalność powietrza tkaniny, zamki YKK, kontrolowane mankiety, a także najbardziej ważny i najbardziej indywidualny suwak błyskawiczny z listwą termiczną oraz ochorną brody.

Dodatkowo, specjalna kolorystyka płaszczów, dogodzi wymaganiom każdej osoby – dziewczyny, czy mężczyzny, pieszego, czy outdoorowca.
Ktokolwiek odnajdzie w sklepie Helikon – znanym w tym momencie jako Helikon-Tex – cokolwiek dla siebie.