Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Wymiana elementów garderoby, co znaczy komfortowe rozwiązanie na jesień 19 grudnia, 2020

Wraz z końcem lata i upałów zaczynamy zakładać kolejne warstwy ubrań. Fani i fanki tej pory roku nie będą szczęśliwi, gdy wiele ubrań z ich garderoby, z letnimi ubraniami na czele zostanie ulokowana w szafie na kolejny rok. Jesień i zima to początek zakładania kurtek, bluz, szali i długich spodni – męczarnia dla niejednej osoby.

kobieta w sukience

Autor: IamKhatu
Źródło: http://www.flickr.com
Klapki, zwiewne kreacje, żółte kolory – z tych atrybutów mody będziemy rezygnować wraz z następnymi jesiennymi dniami. Rezygnowanie z letnich krojów nie równa się jednak zmianie ulubionych producentów.

Jeżeli zainteresował Cię prezentowany temat, to oceń (http://noor.pl/) pozostałe równie ciekawe witryny, które zawierają nie mniej ważne informacje.

Jeśli ubieramy się w sklepach Reserved`a, to znajdziemy tu ciuchy na każdą porę roku.

Wskazówka – jeśli wolimy mieć i kasę, i ubranie, nie kupujmy odzieży jesiennej w klasycznym okresie – na jesieni. To czas, kiedy sklepy wypuszczają nowe – w przypadku okolic września – jesienne, ale drogie modele ciuchów. Zapatrując się na jesienną kurtkę czy cięższe buty, ale w niskiej cenie, lepiej rozglądać się za pozostałościami z jesieni w okolicach Wigilii i początku Nowego Roku. Nieschodzący, jesienny towar straci przez ten czas nawet trzykrotność producenckiej wartości.

sklep z ciuchami

Autor: Paris on Ponce & Le Maison Rouge
Źródło: http://www.flickr.com

Nadejście złotej jesieni to również ewolucja kolorów. Każda firma odzieżowa, rozpoczynając kolejną jesienną kolekcję, reklamuje w ramach oferty propozycje w ciemnym brązie, żółtym, wojskowym, beżowym, czy ciemnozielonym. Tyczy się to zarówno butów, T-shirtów, bluzek, jak i marynarek, na akcesoriach i dodatkach dla kobiet kończąc. Panowie mogą rozglądać się za kurtkami, ciemniejszymi bluzami. Zwolennicy dresu nie pogardzą właśnie taką bluzą, sportowymi spodniami na jogę czy rower, a także cieplejszą czapką. Zwolennicy jesieni już wyczekują września, kiedy znikną uciążliwe upały i skąpe ciuchy, a ich miejsce zastąpi zakrywanie ciała elegancją i komfortem.

Przełomem dla pań jest pojawienie się szali – to symbol ochłodzenia pogody, zmuszający do zasłaniania szyi. Nie będzie też klapek i krótszych spódnic wzrośnie za to oferta spodni i bluz. Dla jednym pań będzie to inspiracja, dla innych odgórny przymus wkładania kolejnych warstw ubrań. Jesień otwiera czas tzw. „cebulki”. Jesienna wielowarstwowość nie waży jednak tyle co „cebulka” zimowa, kiedy ubieramy masywne kurtki. Jest to więc naturalne przygotowanie ciała na ubrania ciężkiego kalibru.