Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Wyjazd z dietą – nowa moda 11 lipca, 2018

Wielu ludzi wyjeżdża na wakacje po to, aby zrzucić zbędne kilogramy. Ważna w tym przypadku okazuje się dieta, a szczególną popularnością cieszą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej. Czym się cechują tego typu wczasy oraz dieta?

Na pewno chodzi o sposób spożywania posiłków, o ich rodzaj i jakość. Bez względu na to, czy wybieramy wakacje z dietą, czy też nie bierzemy jej pod uwagę, to warto pamiętać o kilku istotnych zasadach odżywiania się. Rzecz jasna najlepiej spożywać zbilansowane posiłki w miarę systematycznie – nie ma co przykładowo koncentrować się jedynie na bardzo sycącym obiedzie i pomijać innych posił http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/pl/dieta_dr_ewy_dabrowskiej/ wakacje?Popularnym kierunkiem jeżeli chodzi o „zdrowe” kierunki jest Grecja, Malta, czy Włochy – generalnie państwa śródziemnomorskie, gdzie dieta jest bardzo lekka, konsumuje się dużo warzyw, a także bardzo dobrej jakości nabiał, czy ryby. Także jeżeli chodzi o ewa dąbrowska wczasy stosuje się tę zasadę. Generalnie, pamiętając o paru ważnych zasadach, możemy bardzo schudnąć na naszych wczasach. Trzeba także podkreślić fakt, że wiele osób lubi podczas wczasów imprezować. Niestety alkohol jest bardzo kaloryczny i to on może być jedną z głównych przyczyn podniesienia się wagi i utraty odpowiedniej sylwetki.

Doczytaj:Zasady odżywiania się podczas wyjazdu

warzywa na stole

Autor: Emily
Źródło: http://www.flickr.com

Unikać należy rzecz jasna fast foodów, które nie dość, że szkodzą zdrowiu (zawierają różne nienaturalne substancje, przy długotrwałym stosowaniu mogą naprawdę zdziałać bardzo dużo złego, zarazem jeśli chodzi o młody czy starszy organizm, jak i organizm w bardzo już podeszłym wieku), to dodatkowo są tuczące. Są to po prostu zazwyczaj same węglowodany oraz szkodliwy dla organizmu tłuszcz. margaretka-swietokrzyska.pl/

Nie powinniśmy sięgać po tego typu dania, czy przekąski. Warto natomiast postawić na naturalne produkty – starać się zjadać produkty jak najmniej przetworzone, takie, które są rzeczywiście bardzo dobrej jakości. To powinno pomóc w zrzuceniu niepotrzebnych kilogramów i dzięki temu wrócimy z naszego wyjazdu z atrakcyjną opalenizną, a także z kilkoma kilogramami mniej. To jak najbardziej w praktyce nie jest takie trudne, tak jak może sądzimy i na sto procent warto to wypróbować!