Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Wygodne obuwie męskie, szałowe skarpety Wrzesień 12, 2020

Bez odpowiednich i wygodnych butów nie ma się co wybierać nawet na krótką eskapadę w góry. Trapery męskie inspirowane są butami trekkingowymi. Ich krój zezwala na porządną ochronę stóp i stabilizację stawów skokowych. Gruba, bieżnikowana podeszwa tłumi poślizgnięciu się, oraz bardzo dobrze izoluje ciepło. Takie obuwie jest zagwarantowane do uprawiania sportów górskich, przechadzek i wspinaczek po kamiennych pochyłościach, jednak także na co dzień, jako uzupełnienie luźnych, oversizowych stylizacji.

Trapery
góry
Autor: nie
Źródło: pixabay.com

wyśmienicie pasują do długich swetrów, bawełnianych koszul, dżinsów i spodni rurek. Te idealne buty amortyzują stopę, zabezpieczają przed urazami, stabilizują stawy i izolują przed zimnem. Istotne jest, ażeby buty miały podeszwę z protektorem. Twardy protektor łączy atuty antypoślizgowe z wysoką wytrzymałością na ścieranie. Kanały protektorów same się czyszczą, przez to błoto nie zalepia podeszwy. To ich atut w trakcie włóczęgi przez grząski teren. Teraz modne są buty z membraną. Surowiec owej budowy usuwa wilgoć ze środka buta, aczkolwiek zabezpiecza stopę przed dostaniem się wody z zewnątrz. Warstwa membrany, z jakiej uszyty są buty spowolni przemoczenie obuwia. Istotne w tej sytuacji są także skarpety.

Spodobał Ci się ten materiał? Jeżeli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link – ta witryna jasnowidz również na pewno wpadnie Ci w oko!

Warto sprawdzić: wysokiej klasy skarpety.Na ogół

wesołe skarpetki
Źródło: pixabay.com

fronty tych butów zabezpieczane są gumą. To rozstrzygnięcie nie sprawia bólu przy uderzeniu o głaz i zabezpiecza przed uszkodzeniem traperów. Sztywna cholewka usztywni nogę w stawie skokowym, czym utrudni skręcenie kostki w uciążliwym terenie. Udaremni również otarcie stopy o ostrą skałę. Od zewnątrz trapery zbudowane są najczęściej ze skóry.

Jeśli lubimy górskie wycieczki i spacery w wygodnym obuwiu, należałoby wyposażyć się w trapery męskie. Czynią one, że chodzenie nawet w skrajnych warunkach staje się pewne. Stopa jest doskonale chroniona, a trapery są tak wyprofilowane, żeby zapewnić maksymalną stabilizację.
Można kupić trapery w najróżniejszych stylach. Mogą być krótkie, przykrywające kostkę, czy też wyższe, ogrzewane od środka kożuszkiem, bądź futerkiem, aby nie tylko zabezpieczać stopę przed urazami i zwichnięciami, ale także przed zimnem i mrozem. Wybierając obuwie najwyższej jakości, gwarantujemy sobie wygodę i komfort.