Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Udaj się do zakładu kosmetycznego na zabieg przy użyciu lasera i odśwież stan swojej skóry o 100%! 4 marca, 2022

Każda kobieta pragnie być ładna, w dążeniu do oczekiwanego rezultatu panie ochoczo korzystają z salonów piękna, które mają sposobność rozwiązać wiele z trudności jakie dostarcza nam stan naszej skóry, etc. Coraz częściej do poprawy naszej urody w zakładach kosmetycznych wykorzystywane są zaawansowane technologie. Jedną z nich okazuje się być laser.

Z jakiego powodu musisz użyć lasera ktp

Laser KTP (więcej znajduje się tutaj) szczególnie zdaje egzamin przy usuwaniu wszelkich zmian naczyniowych zlokalizowanych szczególnie na twarzy. Ponadto pozwala pozbycie się takich problemów jak: spider angiomas, naczyniaki starcze, teleangiectasias czy rumienie na policzkach, zmiany posłoneczne. Mniej oczywistymi rozwiązaniami jest zastosowanie tego typu terapii przy fotoodmładzaniu lub leczeniu kępek żółtych (xanthelasma palpebrarum). Skutecznie zwalczy różnorodnego typu brodawki, np. łojotokowe czy płaskie. Bez problemu zlikwiduje niechciany już tatuaż (salon tatuażu szczecin) w odcieniu czerwonym. Po zabiegu twarz jest zazwyczaj zaczerwieniona i może pojawić się lekki obrzęk. Oznaki zazwyczaj ustępują po upływie od kilku do paręnastu godzin.

Poznaj komfort zabiegu epilacji

Epilacja to trwałe lub czasowe usunięcie zbędnego owłosienia. W przeciwieństwie do depilacji, w trakcie zabiegu epilacji owłosienie likwidowane są włącznie z ich cebulką – dzięki czemu owłosienie wyrasta słabsze, a po kilku zabiegach znika całkowicie.

Tutaj również z pomocą pojawia się laser. Jest to metoda bezinwazyjna. Niepotrzebne owłosienie usuwa się przy użyciu promienia lasera, który wnika do skóry likwidując cebulkę włosa. By procedura była poprawnie przeprowadzona, powinna poprzedzić ją narada u kosmetologa, który osądzi formę naszej skóry i owłosienia, a kolejnie wybierze odpowiednie ustawienia lasera. Jeżeli nie występują przeszkody do wykonania zabiegu, kosmetolog zrobi próbę. Przed wykonaniem epilacji nie można się opalać przynajmniej na miesiąc przed zaplanowanym zabiegiem. Zraniona i przesuszona skóra nie kwalifikuje się do przeprowadzenia procedury. Po depilacji laserowej również niewskazane jest eksponowanie skóry na promienie słoneczne.

Więcej od tego autora