Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Wybieranie damskiej bielizny – na jakie kwestie warto koniecznie zwrócić uwagę, żeby mieć pewność, że bielizna będzie wysokiej jakości? 23 września, 2022

Każda kobieta znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie dla jej prezencji ma stosownie dobrana bielizna, która jest w stanie nie tylko podtrzymać biust, ale również go powiększyć, czy zakryć ewentualne niedoskonałości, jak chociażby zbyt duży brzuch.

Modelka

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Możliwości jest aktualnie rzeczywiście dosyć wiele i wystarczy właściwie dopasować idealną dla siebie propozycję. Jakimi kryteriami trzeba się kierować podczas wybierania bielizny?

Co najważniejsze, należy pamiętać, że jej jakość powinna być możliwie jak najwyższa, gdyż wyłącznie w takim przypadku bielizna będzie spełniała swoją funkcję. Dodatkowo, jakość ma ogromny wpływ na komfort noszenia konkretnych elementów bielizny. Naturalnie, tania bielizna może okazać się strzałem w dziesiątkę, niemniej cena raczej nie powinna być kwestią najistotniejszą. Najpierw trzeba oceniać jakość, dopiero potem zastanawiać się nad kosztami zakupu. Tym bardziej, że dzisiaj każdy sklep z bielizną online oferuje jej bogaty asortyment w rzeczywiście niezwykle korzystnych cenach.

zobacz to

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Dla każdej kobiety największe znaczenie ma rzecz jasna odpowiednio dobrany biustonosz. Oczywiście, warto udać się do brafitterki, a więc specjalistki trudniącej się wybieraniem najlepszego rozmiaru biustonosza. Taka wizyta może się okazać tym bardziej przydatna, że aktualnie faktycznie dużo kobiet nosi zły rozmiar, co nie tylko ma wpływ na komfort, ale także na wygląd piersi. Poza tym, trzeba pamiętać, że rodzaj biustonosza powinien być uzależniony także od indywidualnych oczekiwań kobiety – panie z obfitym biustem powinny inwestować w biustonosze z fiszbinami, jakie będą mogły podtrzymać piersi i zagwarantować im stabilność, kobiety, które mają mniejsze piersi, powinny z kolei wybierać biustonosze push-up, jakie unoszą oraz optycznie powiększają biust (szerzej w temacie: jesteś online? zapraszamy po bieliznę do nas). Możliwości jest dzisiaj rzeczywiście dość dużo.

Naturalnie, bieliznę najlepiej wpierw przymierzyć, jednak kiedy jest się pewnym własnego rozmiaru, z pewnością nie będzie kłopotów nawet z zakupami internetowymi. Poza biustonoszem, warto także prawidłowo dopasować majtki. Sprzedawane są klasyczne figi , komfortowe bokserki bądź seksowne stringi, przy czym ten ostatni rodzaj bielizny jest najlepszy w szczególności w sytuacji, kiedy zakłada się naprawdę obcisłe ubrania (na przykład przylegającą do ciała sukienkę).