Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Wybieramy suknię ślubną 3 sierpnia, 2022

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego coraz więcej osób przygotowuje się do niego, uwzględniając najdrobniejsze szczegóły. W naszym kraju można odwiedzić profesjonalne targi ślubne, skorzystać z usług firm eventowych, które zorganizują za nas tę szczególną uroczystość, spełniając najbardziej wysublimowane życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej wykonuje wujek Heniek – zastępuje go profesjonalny fotograf, który robi oryginalne sesje zdjęciowe w plenerze.

kobieta w sukni ślubnej

Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje nadają imprezie weselnej styl lat 60. czy 80. Salony florystyczne dobierają kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zadba fryzjerka, a kosmetyczka zrobi jej nienaganny makijaż, który będzie wyglądał pięknie do późnych godzin wieczornych. Jedynym elementem, który musi być dobrany osobiście i spędza sen z powiek każdej pannie młodej jest suknia ślubna – do znalezienia na tu.

Idealna suknia ślubna powinna wyrażać gust i osobowość kobiety i sprawić, że będzie najpiękniejsza w ten najważniejszy dzień. Ma podkreślać atuty jej urody i rzucać się w oczy na tle innych – po prostu ma być suknią z naszych marzeń. Pomocny w doborze sukni jest bez wątpienia profesjonalny salon specjalizujący się w modzie ślubnej. Jeśli mieszkamy np. w Lublinie, warto wrzucić w gogle kolejno frazy: suknie ślubne lublin, salon sukien ślubnych lublin – nie są ważne w tym wypadkumałe lub duże litery, istotniejsze są różne wersje wyrażeń po to, by dobrze przeszukać Sieć. Sprawdźmy również opinie na forach internetowych lub po prostu zasięgnijmy opinii znajomych. W upatrzonym salonie skontrolujmy jakość obsługi, sposób prezentowania stroju, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przejrzeć katalogi z sukniami ślubnymii wspólnie ze stylistą zastanowić się, czy ten krój będzie uzewnętrznieniem naszego stylu. Szczegółowo o rzeczach istotnych w przygotowaniach do ślubu na: .

Decydując się na określony model sukni, oceńmy, jaki mamy typ figury – tylko osoby o idealnych kształtach i stosunkowo wysokie mogą zdecydować się na suknię w typie syreny lub tanie hulajnogi wyczynowe princessy. Osoby szczupłe, lecz niewysokie dobrze prezentują się w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie z lekką nadwagą lepiej zaprezentują się w typie empire, a niskie i krągłe – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, szytym z lejących się, opływowych materiałów.

Dopasujmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, jednak najistotniejsze jest to, że mamy czuć się w niej komfortowo i olśniewająco. Bo nawet najdroższa suknia, jeśli jest źle dobrana i niewygodna, może zepsuć nastrój panny młodej w ten wyjątkowy dzień.