Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Wieczorem postaw na smooky eye makijaż, gwarantuje doskonały wygląd. 23 listopada, 2022

Trendy nieustannie się zmieniają, ale nie w stu procentach. Okazuje się, ze są takie ubrania i takie wizualne wzorce, które są w wstanie przejść próbę czasu. Należy do nich z pewnością smooky eye, czyli „dymkowy” make-up. Z jakiego powodu opłaca się go wybrać?

Makijaż na studniówkę

Autor: Biar Beauty Group
Źródło: Biar Beauty Group

Pierwszą zaletę już tak na dobrą sprawę wskazaliśmy. Mianowicie: jest to szczególnie uniwersalny typ make-upu. Smooky eye doskonale znosi kolejne sezony, a w związku z tym wystarczy raz się go porządnie nauczyć, by móc to wykorzystywać przez długie lata. Z pewnością nie okaże się niemodny w ciągu kilku kolejnych sezonów. Uniwersalność tego typu make-upu polega także na tym, że doskonale pasuje do odmiennych kreacji.

To odpowiedni wybór do praktycznie dowolnej stylizacji wieczornej i nie tylko. Nieistotne, czy wybierzesz lekką suknię czy spodnie i bluzeczkę na ramiączkach. Jeżeli przygotowujesz się na bankiet czy zwyczajną imprezę, „przydymione” oczy będą wyglądały świetnie. Nie stawia także dużych ograniczeń odnośnie typu urody. Nie zastawiaj się zbyt długo nad tym czy taki rodzaj make-upu jest dla Ciebie odpowiedni. Zwyczajnie go wypróbuj, prawdopodobnie będziesz wyglądać doskonale.

Następny argument za jest taki, że smooky eye stanowi połączenie elegancji z kuszącym wdziękiem. Jeżeli pragniesz wyglądać seksy, ten typ make-upu będzie szczególnie trafnym wyborem. Jednocześnie jest on całkowicie pozbawiony wulgarności. Zupełnie odwrotnie, jest niezwykle delikatny i bardzo kobiecy. Do wykonania make-upu wystarczą ponadto podstawowe kolory. Sięgnij po czerń, oraz dwa odcienie brązu. To dość, by wykonać pełen uroku makijaż. Możesz do tego dodać też jasną perłę oraz lśniące drobinki, ażeby dodać smooky eye nieco energii. Umiejętnie zrobiony makijaż jest elegancki, ale na pewno nie można mówić o nudzie.