Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Wbrew pozorom, faceci lubią być w centrum zainteresowania. 11 maja, 2022

Męski sposób ubierania tworzą dodatki, to one najlepiej obrazują faceta z klasą i to w dodatki warto dokonywać inwestycji. Hurtownia galanterii skórzanej oferuje torby skórzane, które wystylizują obraz dobrze ubranego i współczesnego pana. Obecnie władzę nad torbami przechwyciły panie. Jednak na samym początku swojego istnienia były przeznaczone tylko dla panów.

torba męska

Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo przewodnictwa kobiecej torby, wygodne i modne fasony dla mężczyzn są coraz bardziej popularne. Akcesoria potrafią bardzo wiele pokazać o ich właścicielu, z tego względu męskie obuwie, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i torby sportowe powinny ze sobą współgrać (dowiedz się więcej).

Torba czy to na treningi czy spotkania biznesowe – musi być dopasowana do potrzeb pana. Zwłaszcza, jeśli powinny się w niej zmieścić takie przedmioty, jak laptop czy tablet. Powinno się także zadbać o stylowy fason idąc na siłownię. Teczka to element stylizacji, który powinien być zharmonizowany z pozostałą częścią ubrania. Jeśli mężczyzna decyduje się na fason ze skóry powinien pamiętać, aby kolorem korespondował z obuwiem, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka.

W zalewie otaczających nas danych niełatwo jest znaleźć naprawdę przydatne informacje. Dlatego jeżeli interesuje Cię tego typu artykuł, to koniecznie zobacz rekomendowane info (https://noor.pl/pl/page/6/Aktualnosci/84/Welna_%E2%80%93_najlepsza_tkanina_na_garnitur).

Bez wyjątku, wykorzystane w ubiorze skórzane dodatki powinny być w tym samym odcieniu. Naturalny facet w każdym miejscu i o każdej porze musi odpowiednio się przedstawiać – niedopuszczalna jest sportowa torba czy plecak założony do szykownego i stylowego zestawienia.

portfel

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej praktycznym modelem toreb są aktówki dla mężczyzn (zobacz). Powinny być wykonane z naturalnej skóry i mieć tradycyjny, niewymyślny kształt. Ich doskonałość sprawia, że nie wychodzą z mody przez wiele sezonów. Jeśli facet wybiera bardziej casualowy styl, to jest hurtownia galanterii skórzanej, w której można do woli wybierać fasony. Odszukać tu można plecaki dla panów o sportowym kroju, duże worki albo małe modele o krótkim uchwycie, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja dużych toreb będzie przydatna w codziennych sytuacjach takich jak choćby konieczność wzięcia rzeczy do pracy. Świetnie zastąpi również walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wszytym kieszeniom bez problemu można się zapakować na parodniowy wyjazd w sprawach służbowych.