Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Wachlarz jest dość 19 października, 2022

Co roku na rynku ubraniowym zjawiają się kolejne wzory oraz kroje bluzek, spódniczek czy spodni, a my wśród nich możemy wybrać te, które najbardziej będą nam pasowały. Oczywiście znawcy mody pokazują nam co będzie królowało w danym sezonie, nie mniej powinniśmy pamiętać, że przy wyborze naszych rzeczy musimy się kierować wygodą i tym, aby ukrywały one nasze mankamenty i aby równocześnie ukazywały nasze plusy. Nie mniej od czasu do czasu trzeba poszaleć i trzeba spróbować założyć bluzkę, która w konkretnym sezonie jest modna.

W tym roku stawiamy na kolor

bluzka w grochy

Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy do tej pory twierdziłyśmy, iż wolimy bardziej stonowane kolory i te neonowe, które już z daleka wpadają w oczy nie są dla nas, to bez wątpienia w tym roku powinnyśmy zrobić odstępstwo od tradycji i kupić przynajmniej jedną takową bluzkę. Może się okazać, że tak nam się spodoba to, jak nasza opalenizna odbija się od tych barw, w jak wspaniały sposób jest ona przez nie podkreślana, że nagle zamarzymy mieć na lato jedynie oraz wyłącznie modne bluzki damskie, właśnie w takich jaskrawych oraz niesamowicie żywych barwach. Lato i czas wakacji, to najlepszy okres na przeprowadzanie eksperymentów z ubiorem, więc bez wątpienia powinnyśmy z tej okazji wykorzystywać, by najlepiej wyrazić siebie i znaleźć to, w czym najlepiej będziemy się czuły.

Bluzki z dzianiny są wciąż modne

Są takie ubrania oraz równocześnie takie rodzaje materiałów, które nigdy się nie znudzą i które nigdy nie odchodzą do lamusa.

Jeśli zaciekawiła Cię ta sprawa, szybko sprawdź link wynajem mikołaja warszawa a poznasz znacznie większą ilość szczegółów, które bez wątpienia wywołają u Ciebie śliczny uśmiech.

Właśnie do nich bez wątpienia należą bluzki

Ubrania dla kobiet

Źródło: ladym.com.pl

z dzianiny- są one eleganckie, ale równocześnie przewiewne oraz wygodne. Co warte powiedzenia, to bez wątpienia fakt, iż nawet po latach ubierania i ciągłego prania, nic niedobrego się z nimi nie dzieje. Należy się namyślić, czy mamy taką bluzkę w swojej garderobie, a jeżeli jej tam nie ma, to bez wątpienia należy jak najszybciej naprawić swój błąd oraz ją zakupić.

Obowiązkowe zestawienia w szafie

W czasie uzupełniania swojej garderoby musimy wiedzieć, iż niektóre rzeczy są nieśmiertelne, a nawet tak jak w przypadku czarnych eleganckich spodni i białej eleganckiej bluzki, są wręcz obowiązkowe w każdej szafie. Na dodatek każda moda wraca po pewnym czasie, a co się z tym wiąże, nawet jeśli w kolejnym sezonie ta bluzka już nie będzie trendy, to ma szanse się okazać, iż za kilkanaście lat znów się taka stanie, a wtenczas nasza córka będzie się radowała, że ma szanse wykorzystać zawartość maminej szafy.