Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

W obecnych latach panuje trend na zdrowe żywienie i bio kosmetyki – należy więc pomyśleć o sobie i swym pięknie Lipiec 10, 2019

Obecnie, gdy wszystkie regały w sklepach i drogeriach uginają się od produktów pełnym chemii, musimy pomyśleć czy chcemy być konsumentami, którzy wkładają do wózka wszystko bez marudzenia czy może trzeba powiedzieć już temu procederowi kategoryczne stop.

Urządzenia
Autor: nerissa’s ring
Źródło: http://www.flickr.com

Życie w XXI wieku wydaje się być pełne udogodnień, ale z drugiej strony bywa także pełne konserwantów oraz zanieczyszczeń. Zaledwie oddychanie, ze względu na smog, bywa już trujące. Do tego dochodzą chemikalia z kosmetyków i pożywienia. Warto zatem zacząć zdobywać wiedzę na temat zdrowego jedzenia oraz ekologicznej pielęgnacji swojego ciała. Świetnym planem jest choćby nabycie oleju arganowego. Istnieją jego dwa rodzaje – kosmetyczny (jaśniejszy) i spożywczy (ciemniejszy). Ma on świetny wpływ na ludzki organizm. Mieszkańcy Maroka stosują go od tysięcy lat i nazywają „płynnym złotem Maroka”. Miano pasuje jak ulał, ponieważ jest to najdroższy olej świata. Olej arganowy pomaga niemal na wszystko – idealnie nawilża cerę, poprawia stan włosów, wygładza bruzdy, a także wspomaga system immunologiczny. Ogólnie jest nazywany eliksirem młodości. Jeśli zaciekawił nas olej arganowy sklep, w którym będziemy mogły go nabyć na pewno znajdzie się bez kłopotu w każdym mieście.

Wszystkie punkty z produktami eko mają go w swojej ofercie i gorąco polecają. Każdy, kto spróbuje jego wspaniałych właściwości, zakocha się w nim od razu. Panie wprost go ubóstwiają.