Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

W jaki sposób wybierać ubrania gdy jesteś w ciąży? 29 listopada, 2022

Co najlepiej włożyć na siebie gdy jest się ciąży? Wydaje się, że na początku nie ma powodów do trosk, bo to, że jest się w ciąży jest niewidoczne, ale już w czwartym, piątym miesiącu ulega to zmianom. Przestajesz się mieścić w swoje urania. Dodatkowo, twoja sylwetka szybko ulega zmianie do tego stopnia, że nie wystarczy już zwyczajnie kupować luźniejszych ubrań.

Autor: Image Experts
Większość kobiet nie może, ot tak, zmienić zawartości swojej szafy, warto, więc kupować rozsądnie, a to oznacza, że ciuchy zakupione w ciąży będą ci służyć również, jak już będziesz mamą.Najistotniejsze i warte zauważenia jest to, iż nie zawsze musisz kupować zupełnie nowe ubrania. Zwyczajnie możesz zaopatrywać się także w ciuchy w serwisach internetowych czy second-handach (na www pełna oferta secondhandu scand-all). W takich sklepach nie ma tylko jednych typów ubrań, więc trafisz tam na ogrodniczki i spodnie z regulowaną talią, tuniki i sukienki ciążowe. Przygotuj się na długie poszukiwania, gdyż czasami, żeby znaleźć coś odpowiedniego potrzeba Ci dużo czasu. A i wtedy nie możesz być pewna, czy znajdziesz to, czego szukasz. Niezawodnym pomysłem, praktykowanym od lat przez kobiety w ciąży jest przejrzenie szaf koleżanek. Mogą kryć się tam fajne, wyglądające solidnie ciuchy, które zostały zakupione podczas własnej ciąży. W zależności, od ustaleń i relacji z daną koleżanką – możesz je otrzymać w prezencie lub po prostu odkupić za rozsądną cenę. A czy warto inwestować w specjalne, rekomendowane dla nas, ubrania?

Autor: MKM
Odpowiedź jest zdecydowanie pozytywna. Dziś ubrania ciążowe to szyte z solidnych materiałów dobre jakościowo wyroby. Wiele marek zabiega, żeby szyć modne wzory, więc bądź pewna, że kupisz ciekawy ciuch zgodny z najnowszymi trendami, jednocześnie oferowane jest wiele stylów, na dowolna okazję i każda figurę. Pojawia się tylko jeden problem: pieniądze. zawsze ich brak, jednak jest wyjście, gdyż po narodzinach dziecka możesz zaoferować ciuchy na popularnych internetowych aukcjach.
Podsumowując, należy przyznać, iż ciężarna kobieta (bielizna erotyczna plus size) ma duży wybór, w co się ubrać. Zawsze jednak pozostaje kwestia wydatków i to, czy właśnie wolimy nowe, specjalne ubrania czy może używane? Nie jest ważne, jaką podejmiemy decyzję, gdyż najistotniejszy fakt jest taki, że powinnaś ubierać się tak, jak ci wygodnie. Moda jest ważna, ale najważniejsze jest twoje samopoczucie.
Źródło: http://www.scand-all.pl/