Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

W jaki sposób się odziewać, aby prezentować się szczuplej Czerwiec 22, 2018

Która z nas nie chciałaby odjąć sobie kilku zbytecznych kilogramów bez dużego wysiłku? Odpowiedź będzie nieskomplikowana a wszystkie ją znamy. Poniżej parę prostych sztuczek, jakie bez wyciskania siódmych potów odejmą naszym kobiecym kształtom troszeczkę nadmiaru.

ubrania, ciuchy
Autor: AnnieAnniePancake
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkie torebki. Damy lubią torebki, do ich kupna nie trzeba żadnej z nas namawiać. Jeżeli jednakże chcemy wyglądać szczuplej, trzeba przestawić się na większe torby zamiast ukochanych małych czarnych. To nieskomplikowany trik, jaki polega na odwróceniu uwagi gabarytami torby od większych bioder czy okrągłego brzuszka. Działa tutaj reguła przeciwieństwa. Paski, ale które? Z całą pewnością pionowe. Poziome dają rezultat wprost odwrotny od wyczekiwanego. Wizualnie wydajemy się szersze razem z kierunkiem rozwijania się kresek.

Wertykalne, jak łatwo się domyślić, nie poszerzają, natomiast przedłużają w górę, zatem wyglądamy na szczupłe oraz wysokie. Co więcej lepszy efekt przynoszą paski szersze niż wąskie. Kolory ciemne dają odczucie większej smukłości. Jasne z kolei pogrubiają. Przyczyny zdają się logiczne. W jasnych barwach trudno pominąć każdą wypukłość, z kolei w ciemnych to oraz owo może podczas nieprzyjaznych oględzin umknąć. Interesującym połączeniem będą sukienki albo bluzki w zestawie dwóch odcieni – białym jak też czarnym. Biały w środku, natomiast przy linii talii ciemny oraz gruby. Zapewnia to wizualne zwężenie. To propozycja dla dam, które pragną wizualnie zwęzić swą talię oraz przybliżyć się do ideału klepsydry. Musimy poszukać butiku oferującego odzież XXL- przykładowy znajdziesz tutaj: odzież w rozmiarze xxl.

szafa, garderoba, ubrania
Autor: Kristian Bjornard
Źródło: http://www.flickr.com
Spódniczki i spodnie. Dla pań narzekających na zbyt rozbudowane biodra poleca się spódnice o niskim stanie i rozkloszowane na wzór A. Zbyt obcisłe a także o wysokim stanie wyłącznie uwydatnią rozmach natury w owym miejscu niewieściej sylwetki. Spodnie z kantem też wyszczuplają sylwetkę. Do rurek zaś rekomenduje się buciki długie bądź masywne, tak by wyrównały stosunki pomiędzy cięższymi udami oraz biodrami a dołem sylwetki. Jeżeli idzie o rozmiar ubrania nie mogą być przyciasne. Postaw więc na kurtki dla puszystych i koszule męskie XXL . Poprawnie dobrany strój potrafi zdziałać cuda oraz poprawić samą naturę. Jak się odziewać, aby wyglądać szczuplej? Teraz już wiesz, zatem do dzieła! –