Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

W jaki sposób rozsądnie kompletować swoją szafę? 19 grudnia, 2021

Szafa – jest ona ważnym miejscem w domu dla każdej kobiety. Przecież przedstawicielki płci damskiej zazwyczaj niezmiernie dużą wagę przykładają do tego, co na siebie zakładają. Potrafią mieć faktycznie wielki zbiór ubrań na każdą okazję. Codzienne, wyjściowe, sportowe, na przyjęcie, na wyjątkowe chwile, na popołudnie z przyjaciółką. A kiedy przychodzi co do czego okazuje się, iż najczęściej i tak nie mają czego na siebie włożyć. W końcu codzienne rękawiczki nie będą pasować do gustownego płaszcza, a te wyjściowe do sportowej kurtki.

buty meliski

Autor: BitchBuzz
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba posiadać zatem aż kilka par rękawiczek. Często tych wszystkich ubrań robi się tak dużo, że szafa przestaje je mieścić.

Jeżeli potrzebujesz analogicznych materiałów, co te omówione w tym opracowaniu, to w artykule (http://www.skalnik.pl/julbo) znajdującym się tu na pewno je odnajdziesz.

Zatem marzeniem wielu kobiet jest posiadanie osobistej garderoby. Ale może da się to rozwiązać inaczej? Może da się tak dobierać elementy garderoby, by nie mieć ich nazbyt dużo, a aby mimo to i tak a każdym razem mieć co na siebie włożyć? Jaką zasadą zatem się kierować, wybierając się do sklepu? Dobrze szukać rzeczy uniwersalnych na przykład: , takich, które w miarę możliwości będą pasować do jak największej ilości rzeczy. Jeśli w takim razie wybieramy kozaki damskie to najlepiej, aby były one czarne. Przecież tego rodzaju buty nosimy przez całą zimę, częstokrotnie niemal każdego dnia, muszą więc pasować do właściwie wszystkich spodni, a z pewnością do kurtek i płaszczy. Dzięki temu unikniemy trwonienia czasu każdego ranka na rozważanie, co ze sobą zestawić, by wyglądać odpowiednio oraz stylowo. Unikajmy zaś raczej ubrań w jaskrawych barwach, takich, jakie mało do czego można przypasować. Jeśli na przykład wybierzemy jaskrawo zielone meliski 42, na pewno nie włożymy ich zbyt dużo razy, bo zwyczajnie ciężko będzie wymyślić niniejsze stylizacje. Pieniądze na nie wydane będą stracone.

kozaki

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście raz na jakiś czas można sobie pozwolić na tego rodzaju szaleństwo szczególne jeśli trafiają się świetne oferty cenowe: , ale na co dzień jednak raczej postawmy na eleganckie stroje. Ponadto rzecz jasna ubrania muszą być również użyteczne. Co to w takim razie oznacza? Jeśli na przykład cenimy sport, w naszej szafie koniecznie powinno się znaleźć obuwie damskie reebok. Jeżeli zaś często przytrafiają nam się gustowne okazje, znakomitym pomysłem będzie mała czarna, którą na pewno włożymy naprawdę sporo razy. Jeśli zatem zdecydujesz się ją kupić, niewątpliwie nie będziesz tego żałowała.