Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

W jaki sposób prezentują się trendy 2014 w modzie dla panów? 21 grudnia, 2017

Dzisiaj sporo chłopaków chce codziennie wyglądać modnie i stylowo. Czasy, kiedy facet miał w swojej szafie wyłącznie jeansy i kilka podkoszulków na szczęście często są już jedynie wspomnieniem.

Mężczyzna przy samochodzie

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty też chcesz być stylowy na co dzień, na pewno ten tekst jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Jeśli tylko masz nieco czasu, zdecydowanie powinieneś zobaczyć, jakie nadchodzą trendy na 214 rok.

Kiedy chodzi o kolory, w modzie męskiej często nic wielkiego się nie zmienia. Również w dwa tysiące czternastym roku nader modne będą przede wszystkim kolor czarny oraz biały. Faceci nie mają aż tak wielkiej wyobraźni kolorystycznej jak dziewczęta i nie zawsze są w stanie właściwie dobrać ze sobą poszczególne kolory.

Jeśli Ty również należysz do takich mężczyzn, wtedy kategorycznie powinieneś postawić między innymi na klasykę – moda męska (moda dla panów) właściwie uwielbia takie kolory jak czerń, beżowy czy biały. Także szarości właściwie zawsze dobrze się sprawdzą.

Takie kolory na pewno są ponadczasowe, dlatego kiedy zdecydujesz się na ubranie w takich właśnie kolorach, wówczas ryzyko

Mężczyzna w kożuchu

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

zaliczenia modowej wpadki jest niemalże zerowe. Czasami projektanci stawiają również na bardziej odważne kolory takie jak przykładowo czerwony, żółty czy niebieski – jednak pamiętaj, że takie żywe kolory powinny być jedynie niewielką częścią Twojego codziennego stroju. Jeżeli lubisz odważne kolory, wtedy możesz je zaakcentować w swoim stroju na przykład na szaliku. Jeśli chodzi o krój poszczególnych ubrań, warto zanotować dwie rzeczy.

Po pierwsze w lecie wielce modne będą szorty w kwiaty – im bardziej luźne, tym praktycznie lepiej. Jeśli już teraz natomiast myślisz o zebraniu jesiennej garderoby, niewątpliwie musisz wiedzieć jedno – do łask wracają dwurzędowe płaszcze. W modzie męskiej klasyka jest chyba zawsze w modzie, dlatego zakup dwurzędowego płaszcza na pewno będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Jeśli (tutaj o Microblandingu – czytaj dalej) tylko zastosujesz się do tych łatwych wskazówek zaprezentowanych w tym artykule, wówczas zdecydowanie będziesz bardzo modnym mężczyzną w roku 2014.