Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

W jaki sposób możemy polepszyć wygląd naszych włosów? Czy jest coś czym moglibyśmy wspomóc ich szybszą odbudowę? 10 września, 2022

Piękne i lśniące włosy to coś o czym marzy wiele osób. Nie jest łatwo natomiast ten efekt osiągnąć. Musimy mieć trochę czasu oraz wiedzy jak się do tego tematu zabrać. Co może nam pomóc w osiągnięciu takiego celu? Jakie kosmetyki czy zabiegi sprawią, iż nasze włosy będą dokładnie takie jak byśmy chcieli?

Trzeba wiedzieć, iż oprócz tego co znajdziemy w drogeriach istnieje dużo kosmetyków dostępnych dla profesjonalistów. Profesjonalne szampony do włosów działają nieraz o wiele lepiej. Są często używane przez fryzjerów i dostępne z reguły w hurtowaniach fryzjerskich. Mają one nieraz mocniejsze działanie niż takie standardowe specyfiki, które używamy. Efekt jest najczęściej widoczny od razu. Tak jest choćby z Tigi Bed Head. W obrębie tej linii kosmetyków znajdziemy nie jedynie szampony, lecz również odżywki czy lakiery do włosów. Wszystkie one mają za zadanie wzmocnić nasze włosy oraz poprawić ich wygląd. Jest jeszcze sporo innych firm, o jakie najlepiej podpytać swojego fryzjera (współpracuj z Bea Beleza). Specjaliści stosują na co dzień sporo takich doskonale wpływających na włosy kosmetyków, a ich efekt możemy poczuć choćby właśnie po wizycie u fryzjera. Włosy są w o wiele lepszym stanie aniżeli przed wizytą, nawet jeżeli byliśmy tylko na zwykłym ścięciu.

włosy

Autor: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy chodzi o zabiegi u fryzjera dobrze jest zwrócić uwagę na zabieg keratynowy. Jest on coraz bardziej popularny i pozwala szybko polepszyć widocznie wygląd włosów. Zabieg ten jest szczególnie polecany na włosy suche, zniszczone, matowe, jakie potrzebują odbudowania. Trzeba wiedzieć, iż to właśnie keratyna jest podstawowym budulcem włosów.

Hej, spójrz na portal (https://www.dermamed.com.pl/)!, to niezwykłe, że ponownie tak szybko jest w tym serwisie coś aż tak nowego, musisz to koniecznie sprawdzić!

To jej niski stan może wpływać na różne problemy z wyglądem włosów. Jej ilości mogą może zmniejszać się przez wpływ warunków atmosferycznych, codzienne suszenie albo też prostowanie, zabiegi koloryzacyjne jak i szkodliwe promienie UV. Zabieg keratynowy uzupełni te niedobory. Możemy również efekt ten przedłużyć kiedy będziemy do domowej pielęgnacji stosować szampon z keratyną.

Z reguły nasze włosy potrzebują działania od wewnątrz. Zwykła pielęgnacja na co dzień może być niewystarczająca. Wspaniały wpływ na stan włosów ma biotyna, jaka hamuje wypadanie, wygładza włosy jak i przyspiesza ich wzrost . Warto wprowadzić ten składnik jako suplement do naszej codziennej diety, a z pewnością zauważymy różnicę.