Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

W dzisiejszych czasach dużą uwagę przywiązuje się do kultu młodości. Wygląd ma znaczenie w każdym aspekcie naszego życia. 28 października, 2019

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądać na mniej lat. Niestety, dieta, czy zdrowy tryb życia nie zawsze wystarczają. I co wtedy?
Medycyna estetyczna poczyniła potężne kroki naprzód w ostatnim czasie, skończyła być zagadnieniem zakazu i coraz więcej ludzi po nią sięga. Ważne, z punktu widzenia bycia młodym jest ujędrnianie skóry. Jest to wyznacznik młodości i zdrowia, a także dobrego nastroju.

zadbane ciało

Autor: Best Brands PR
Źródło: Best Brands PR
Wiecznie młodzi przenigdy nie będziemy, a do tej momentu nie wypracowano eliksiru młodości, dlatego nie ma nic złego w korzystanie po zabiegi, które spowalniają procesy starzenia i działają na ujędrnianie skóry (Klinika Miracki).

Kiedy stwierdzisz, że zawarte w tym artykule informacje są godne uwagi, sprawdź ponadto szczegóły w linku dentysta żoliborz. Znajdziesz tam tak samo przydatne dane.

Kobiety bardzo raz co raz skupiają się na dbaniu o twarz, podczas gdy zupełnie zapominają o szyi. Brak dbałości tej części ciała sprzyja definitywnym zmianom w kształcie skóry, która robi się flakowata i mało sprężysta.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeśli tak, to śmiało przekonaj się, co jest w ofercie (https://ortodoncjabecker.pl/), która tyczy się podobnej problematyki.

W takiej sytuacji w zupełności zrozumiałe wydaje się skorzystanie z zabiegu o nazwie lifting szyi. Polega na dźwignięciu skóry szyi, poprzez naciągnięcie jej po zewnętrznych stronach szyi, usuwa się w ten sposób naddatek obwisłej skóry. Reasumując, lifting szyi, jest nieodzowny, w sytuacji gdy dochodzi do osłabienia mięśni szyi. Sam zabieg przeprowadza chirurg plastyk, pacjent jest znieczulony, Nadmiar tłuszczu może być zaś odessany, czasem dochodzi także do usunięcia zwisającego mięśnia szyi. Kolejnym trapiącym kobiety problemem związanym z upływem czasu jest obwisła skóra na udach – .

Piękne nogi na plaży

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Bardzo często skóra na udach zaczyna się marszczyć po ciąży lub w wyniku nadmiernego przebrania na wadze, czy tez schudnięcia. Usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej z ud nosi nazwę liposukcja ud. Chirurg zaznacza miejsca, w których trzeba odessać nadmiar tkanki tłuszczowej, a później wprowadza w skórę igłę, poprzez którą nadmiar ten jest odessany, poprzez użycie ultradźwięków. Sama liposukcja ud, jest przeprowadzona przez lekarza chirurga, zastosowaniem znieczulenia miejscowego. W dzisiejszych czasach nikogo nie powinno dziwić korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, która sprawia, że dłużej możemy cieszyć się pięknym ciałem i staje się coraz bardziej dostępna i tańsza – lifting szyi.