Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

W czasach, gdzie ideałem dla wielu wydają się modelki z wybiegu każda zwykła dziewczyna powinna zgubić parę kilogramów 2 maja, 2022

W czasach, gdzie wzorem dla wielu wydają się modelki z wybiegu każda zwykła dziewczyna musi zrzucić parę kilogramów. Patrzymy na kobiety mierzące ponad 170cm, ważące niewiele ponad pięćdziesiąt kilogramów i myślimy, co zrobić, żeby tak wyglądać. Nie jest to najlepszy punkt odniesienia. Ale, jeżeli rzeczywiście doskwiera nam parę lub kilkanaście kilogramów więcej warto pomyśleć o ich zrzuceniu. Jak szybko schudnąć?

odchudzannie

Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Odpowiedź nie jest prosta. Musimy wprowadzić w codzienność wiele zmian.

Jeśli twierdzisz, że omawiany tu wpis jest cenny i poszukujesz czegoś pokrewnego, to kliknij jeszcze ten link, a odnajdziesz więcej informacji biofeedback neuroimpuls!

Trzeba zacząć trenować, co najmniej dwa razy każdego dnia, zrezygnować ze słodyczy i nie zapominać o pięciu stałych porach jedzenia. dodatkowo powinniśmy pić sporo wody. To jedyny sposób na to by schudnąć w miarę szybko. Ale, jeśli chcemy żeby efekt dało się zauważyć po dwóch tygodniach powinniśmy iść do dietetyka i zainwestować w lekcje z trenerem personalnym. Dzięki temu w krótkim czasie schudniemy – skuteczne diety na stronie najważniejsze, schudniemy racjonalnie, bez obawy, że zaszkodzimy sobie. Niesamowite diety nie działają. Nie możemy wierzyć, kiedy przeczytamy, że po tygodniu będziemy mięć kilkanaście kilogramów mniej. W tego typu reklamach nie wspomina się, że po następnych dwóch tygodniach przytyjemy dwa razy tyle.

Wszyscy dobrze wiemy, że ćwiczenia to zdrowie. Dodatkowo odpowiednia dieta i naprawdę czujemy się lepiej. Ale najistotniejsze jest to by być regularnym. Niestety dla wielu osób zdrowy tryb życia to chwilowa moda. Kaprys na coś innego. Kiedy tymczasem powinniśmy pamiętać o tym, że zdrowie mamy tylko jedno. Jeśli zależy nam na tym, by mieć siłę i energię do życia

odchudzanie

Autor: Studio Pięknego Ciała LADOS
Źródło: Studio Pięknego Ciała LADOS

powinniśmy stosować zdrowe nawyki ciągle. Nie powinniśmy poddawać naszego ciała rollercoster’owi w postaci przez kilka miesięcy jem wszystko, co zdrowe i ćwiczę, a przez kolejne dwa mam w nosie jakiekolwiek ograniczenia.

Pamiętajmy, że trzeba znaleźć złoty środek. Nie dajmy się zwariować i nie wycinajmy sobie żeber, by uzyskać talię osoby, ale też nie pozwólmy na to by hula hop zatrzymywało się na naszym brzuchu. Pamiętajmy też o tym, że zdrowe życie to nie jedynie jedzenie i trening, ale również pokarm dla naszej duszy. Owszem nasz umysł będzie efektywniej działał dzięki ćwiczeniom i odpowiedniemu jedzeniu, ale też znajdźmy jakąś pasję, której oddamy się bez reszty. Dzięki pasji nasze życie naprawdę będzie przyjemne i zdrowe.

Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: ,