Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Usuń na lato zbędne owłosienie 16 lutego, 2022

Lato to pora roku, która skłania nas do zdjęcia tony ciuchów i pokazywania pięknie opalonego i zadbanego ciała. Niemniej owo pięknie opalone i zadbane ciało nie pojawia się samo przez się. Trzeba stosownie zatroszczyć się o ciało i sylwetkę, i warto zrobić to już dużo wcześniej niż z chwilą pojawienia się pierwszych letnich dni. najważniejsze w tej sytuacji jest nie tylko należycie wygładzona i opalona skóra, ale także odpowiednio wydepilowana.

Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa

Autor: Braun
Źródło: Braun
Obecnie usuwanie niechcianych włosków nie jest już tematem tabu. Panie stosują rozmaite sposoby na pozbycie się niepotrzebnego owłosienia, od zwykłej golarki począwszy, po kremy do depilacji na depilatorach skończywszy. Rzecz jasna solidne zdają się być depilatory, ale w ich przypadku pozbywanie się włosków nie zawsze jest przyjemne – szczególnie, jeśli mówimy o okolicy bikini. (Więcej informacji o depilatorach znajdziesz tutaj: damskie golarki elektryczne)Jeśli chodzi o te partie ciała o wiele lepiej radzą sobie kremy do depilacji, chociaż efekt utrzymuje się w przybliżeniu tyle samo co z chwilą wykorzystania urządzenia jakim jest depilator.

Mówiąc o najlepszej skuteczności nie możemy zapomnieć o najskuteczniejszej metodzie, jaką jest depilacja laserowa.

Zapewne miałbyś chęć obejrzeć komentarz ze strony (https://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/kurtki)? Jeśli tak, to fantastycznie. Może i Ty będziesz miał ochotę napisać nam swą ocenę.

Dzisiejsza technologia umożliwia pozbycie się niepotrzebnego owłosienia praktycznie z każdej części ciała i w zasadzie bez żadnego bólu. Następną sporą zaletą tej metody jest fakt, że uzyskane w ten sposób rezultaty utrzymują się przez bardzo długi czas – co prawda depilację laserem musowo raz na pewien czas ponawiać, niemniej z przerwami o wiele dłuższymi niż w przypadku golarki czy depilatora. Na dodatek pojawiające się włoski są z każdym razem coraz słabsze i rzadsze, a więc efekt depilacji laserem jest finalnie solidny i trwały.
Rzecz jasna warto pamiętać, w przypadku depilacji – niezależnie od tego na jaką metodę niwelowania włosków się nastawimy – by stawiać na jakość urządzeń, jakie wykorzystujemy. W przypadku depilatorów warto np. postawić na firmę Braun, która wręcz od zawsze cieszy się zainteresowaniem klientów. Jeżeli nastawiamy się na depilację laserem powinniśmy udać się do profesjonalnego salonu, w którym doświadczony personel zatroszczy się o nasz komfort w czasie realizowania depilacji. Jeżeli z kolei kupujemy kremy, zdecydujmy się na te, które oprócz eliminowania włosków także nawilżają i ujędrniają depilowane okolice ciała.