Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Strój świąteczny dla mężczyzny nie musi być nijaki i konwencjonalny. Sprawdź jakie mamy propozycje 13 lipca, 2022

To zawsze jest problem dla faceta – ubiór. Twierdzi się, że faceci mają łatwiej niż kobiety, ponieważ ubiorą garnitur, jaki pasuje prawie zawsze, natomiast kobieta musi myśleć, co wybrać, ażeby było w największym stopniu właściwie. A weźmy taki okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest w najwyższym stopniu optymalny, co powinien wybrać mężczyzna?

renomowany producent

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Nieprawdą jest, że w okresie świątecznym zawsze trzeba prezentować elegancko. Takie tradycyjne zasady ubioru są bardzo uzasadnione, kiedy chodzi o ślub czy wyjście do opery. W przypadku świąt bardziej od garnituru istotny komfort. W takim okresie przecież w sumie najczęściej odpoczywamy lub spotykamy z rodziną, więc powinniśmy czuć się jak najbardziej swobodnie. Z innej strony być może każdego dnia musisz nosić garnitur, więc w święta marzysz o pewnej dozie luzu. Pamiętaj, jesteś w stanie sobie na to pozwolić, bo nie tylko garnitur garnitury wrocław sprawi, iż będziesz się prezentował elegancko. Chociaż więc twierdzi się, że kobieta od nadmiaru odzieży ma gorzej, to i odzież męska potrafi sprawić wiele problemów.

Co powiesz na klasyczny zestaw koordynowany? To pomysł na korzystne połączenie odrobiny elegancji i swobody. W takim zestawie jest granatowa marynarka, wełniane spodnie i biała koszula. Jeśli chodzi o obuwie, to nie ma sztywnych norm, gdyż mogą być one czarne, ale też brązowe czy wiśniowe. W takim stroju zawsze będziecie się prezentować niezwykle stylowo. Co więcej, to bardzo ciekawa oferta dla osób, które po raz pierwszy wybierają się na kolację do określonego miejsca, przykładowo może to być kolacja z przyszłymi teściami. Idealną ofertą jest też nieformalna marynarka. Ten ubiór sprawi, że będziesz wyglądał elegancko, ale jednocześnie nie będziesz musiał zakładać tradycyjnej marynarki – popularna oferta.

Takie bowiem kroje niektórym wydają się po prostu zbyt sztywne. Wybierz coś mało oczywistego, przykładowo oryginalną tkaninę, co pozwoli zachować smak klasyki, lecz i przemycić trochę niekonwencjonalnego stylu. Koszula dobierz białą, zaś możesz pomyśleć o dodatkach, jak mniej formalne krawaty. A co najbardziej istotne pamiętaj, że nie jesteś skazany na jeden obowiązujący strój, tak więc jesteś w stanie eksperymentować, wiadomo jednak, że w granicach rozsądku, którą definiuje ważność tych świątecznych dni. Nie wybieraj się w drugą stronę, ponieważ możesz stać się zbyt ekstrawagancki, co akurat w zupełności nie będzie pasować do okoliczności.