Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Trendy w sztuce tatuażu 13 lipca, 2021

Podjęcie decyzji o tatuażach nie powinno być następstwem przejściowej ekscytacji. Ruch tenże musimy dobrze przemyśleć – choć zachodzi możliwość usunięcia tatuażu, nie będzie to zabieg szybki, ani niedrogi. Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na dylemat: z jakiej przyczyny pragnę mieć tatuaż? Nie pożałują decyzji o tatuażu ci, którzy zdecydowali się upamiętnić konkretne zdarzenie. Niemniej jednak lepiej nie tworzyć inskrypcji negatywnych – codzienne spoglądanie na porażkę wyrytą na skórze jest w stanie wpędzić w melancholię!

wytatuowane plecy

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Należy powstrzymać się też od rysunków na cześć „prawdziwych miłości” bądź też złamanego serduszka. Naprawdę nie potrzeba wykuwać sobie imiona chłopaka, by udowodnić, iż go kochamy. To zachowanie mało dojrzałe.

Zrobisz krok do przodu, jeśli obejrzysz, co zawiera praktyczna oferta. Sprawdź, że naprawdę informacje tam zawarte są istotne.

Tymczasem co zrobimy, jeśli przyłapiemy ideał faceta na obłapianiu drugiej dziewczyny? No, właśnie… Dobrze jest również przemyśleć sam wzór – czy zapisanie wybranej maksymy musi być proste jak budowa cepa? Być może zamiast cytatów, jakie mają sporą szansę znaleźć się w „najbardziej dresiarskich tatuażach”, daną myśl lepiej wyrazi symboliczna grafika. Przed pójściem do gabinetu tatuażu warto przejrzeć wszelkie możliwe desenie, wariacje, projekty i z dojrzałym wnioskiem dopuścić do siebie igiełkę – .

Tatuaże tymczasowe istnieją w wielu odsłonach kolorystycznych. Są i czerwone, i niebieskie. My jednakże najbardziej zwracamy spojrzenia na te metaliczne. Zwłaszcza w edycji srebra lub złota. Nic nie podkreśla lepiej letniej opalenizny aniżeli te dwa kolory. Co najlepsze, tu nie obowiązuję żadne zasady.

Poszukujesz może następnych pomysłów związanych z opisywanym w tym artykule zagadnieniem? Jest na to doskonała rada: kliknij tutaj i przeczytaj więcej w tej treści (https://titaniumdental.pl/endodoncja/).

Można odważnie łączyć te dwa odcienie ze sobą – srebrzysty oraz złoty.

gwiazdka nad kostką

Autor: Wilfredo Rodríguez
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nie masz śmiałości na trwały tatuaż, lub obawiasz się podejmować rozstrzygnięć na całe życie, taki metaliczny tatuaż jest dla ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Deseń utrzymuje się na skórze 6 dni. Ważne, żeby go nie natłuszczać. Nie obawiaj się podrażnienia skóry – srebrne tatuaże są testowane dermatologicznie. Można w każdej chwili zmyć je za pomocą oliwki. Przewaga metalicznych tatuaży nad tradycyjnymi? Po pierwsze – koszt. Zmywalne tatuaże można nabyć w internecie już za 20 zł za opakowanie rozmaitych wzorków. Po drugie – desenie możesz zmieniać dowolną ilość razy. Nie będą przecież z tobą na zawsze!
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , , ,