Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Tendencje w modzie dla pań w roku 2014 16 sierpnia, 2022

Kiedy jesteś dziewczyną, która lubi się modnie ubrać (chociaż właściwie powinniśmy zapytać, która z nas nie lubi się modnie ubrać), wówczas bez wątpliwości zainteresuje Cię ten artykuł.

Czarnoskóra kobieta

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
W wielkim skrócie przedstawiamy w nim trendy na nadchodzący dwa tysiące czternasty rok. Jeśli chcesz być na bieżąco z modowymi newsami, wówczas kategorycznie powinnaś poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z naszym artykułem. Jeżeli zastanawiasz się, czy coś z starszych lat wróci do łask, podpowiemy – obecnie na topie będzie między innymi moda z lat dziewięćdziesiątych.

Kiedy w Twojej szafie zalegają dla przykładu ogrodniczki, których nie nosiłaś od pierwszej klasy szkoły średniej, właśnie teraz nadszedł odpowiedni czas, aby je odświeżyć. Jeśli się w nich pokażesz, niewątpliwie wzbudzisz ogromny zachwyt. Moda (Bylola: szlafroki xxl) damska (moda kobieca)

Modelka na wybiegu

Autor: George Vale
Źródło: http://www.flickr.com

dwa tysiące czternastego roku będzie łaskawa także dla wszystkich osób, które preferują wygodę zamiast stylu.

Jeśli (tutaj o Microblandingu – więcej informacji) lubisz nosić za duże ubrania, rok 2014 niewątpliwie będzie właśnie Twoim rokiem. W sezonie bez wątpliwości modne będzie wszystko to, co na pierwszy rzut oka może wydać Ci się szalone. Wielce modne będą na przykład figury geometryczne nadrukowane na ubraniach albo ogromne kwiaty 3D, które już teraz projektanci chętnie nadrukowują na swoje projekty.

Jeżeli poszukujesz czegoś bardziej klasycznego, wtedy niewątpliwie zainteresują Cię najnowsze inspiracje sztuką. Jeśli zależy Ci na pokazaniu swojego dobrego smaku, wtedy ubrania z nadrukowanymi obrazami wielkich mistrzów niewątpliwie będą dla Ciebie właściwym wyborem.

Kiedy te trendy na 2014 rok Ci nie wystarczają, wówczas projektanci mają dla Ciebie na dodatek ubrania robione z tkanin transparentnych. Oczywiście takie mocne kreacje nie nadają się na wszystkie wyjścia, jednak mogą być stanowczo świetną odmianą od tradycyjnych strojów.

Jeśli natomiast chodzi o kolory, które będą dominować w tym sezonie, wtedy zdecydowanie nie można nie wspomnieć o pastelach. Jeśli zdecydujesz się na ubranie w pastelowych kolorach, niewątpliwie wszelkie inne modowe wpadki zostaną Ci wybaczone.