Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Szczególne okazje zobowiązują do wyjątkowego stroju 3 lipca, 2021

Są takie wydarzenia, na których panuje określony dress code oraz każdy musi się go dokładnie trzymać. Im istotniejszy jest bal na który się udajemy, tym bez wątpienia znaczniejsza jest gwarancja, że będzie na nim panował strój wieczorowy, który rządzi się własnymi prawami i który w pewnym stopniu pokazuje, czy umiemy zachować się dobrze do panującej sytuacji. I o ile w niektórych przypadkach można nagiąć trochę zasady, to jednak tu z pewnością musimy się ściśle trzymać założeń.

Takie sukienki są wytworne

Jeśli wydarzenie na które się wybieramy jest na pewno bardzo istotne oraz równocześnie niesamowicie oficjalne, to z pewnością powinniśmy przejrzeć sukienki wieczorowe. Od czasu do czasu projektanci próbują tutaj troszeczkę eksperymentować, żeby te stroje nie były takie szykowne i w pewnym sensie sztywne, nie mniej warto pamiętać, iż tutaj nasza elegancja jest naprawdę dokładnie kontrolowana i oceniana.

Takie sukienki muszą być w stonowanych barwach, najlepiej jeżeli będą sięgały do ziemi, tak by nasze nogi w całości były zakryte i jedynie niewielkie rozcięcie z boku, albo z tyłu, będzie ujawniało ich nieduży odcinek. W dodatku warto zatroszczyć się o to, by dekolt został wspaniale zrównoważony, nie musi być zabudowany, lecz także nie mamy szansy pozwolić, by niejako nasze piersi wypadały na zewnątrz. Jeżeli weźmiemy właściwy strój, to możemy być pewne, iż będziemy chwalone za swój wspaniały gust.

One nigdy nie wyjdą z mody

koszule

Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Jeżeli na co dzień pragniemy prezentować się elegancko, lecz równocześnie i swobodnie, to z pewnością w naszej szafie muszą się znajdować koszule damskie. W białym kolorze będzie pasowała i na uroczyste przyjęcia i na spotkania z przyjaciółmi, szczególnie jeśli nie będziemy jej zapinać, jedynie interesująco ją przewiążemy. Możemy sobie również zezwolić na koszule kolorowe, które idealnie będą się łączyły z ciemnymi spodniami oraz spódnicami oraz jednocześnie będą powodowały, że nasz strój nie będzie taki smutny.

Musimy powiedzieć, jeśli co będzie właściwe.

Aby którekolwiek omówienie było uznane za warte zainteresowania, musi zawierać merytoryczną treść. Jeśli chcesz ją uzyskać, kliknij tutaj oraz zdobądź cenne info.

Z pewnością wciąż musimy zaznaczyć, kiedy dozwolone jest eksperymentowanie z modą, kiedy możemy chociaż trochę odejść od sztywnych ram, a gdy powinniśmy dokładnie trzymać się wytycznych. Takie rozeznanie będzie sprawiało, że wszyscy będą widzieli że potrafimy w odpowiedni sposób zadbać o swój wizerunek oraz dobrze wiemy, jak bawić się modą.