Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Szafa modnego faceta 4 października, 2022

Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz świetnie w niej wyglądać?
Najważniejszy jest materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeśli jest to bawełna, to zakup z całą pewnością będzie udany. Bawełniane koszule są niesamowicie uniwersalne, przepuszczają powietrze, a do tego zapewniają komfort noszenia.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze najlepszego dla swojej sylwetki modelu dobrze jest kierować się: własnymi preferencjami i samooceną własnego wyglądu, komfortem i efektem jaki chcemy osiągnąć. Jeżeli od lat podobają się nam klasyczne, luźniejsze koszule, nazywane classic fit, regular itp. słysząc opinie, że prezentujemy się w nich odpowiednio, a fasony nazywane m.in. slim, modern fit, fashion fit itp. wywołują u nas niechęć, to nie ma sensu dokonywać zmian na siłę.

Jeżeli jednak mamy ku temu predyspozycje, a także interesujemy się modą – wybierzmy koszule męskie slim fit oraz dodatkowo spinki do koszuli, na stronie Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, poza tym są bardzo modne, tak w wersji oficjalnej, jak i bardziej codziennej. Zwłaszcza, że genialnie komponują się w towarzystwie garniturów o dopasowanym fasonie. Niewysokich panów takie koszule wysmuklą dodając wizualnie nieco centymetrów, natomiast u wysokich szczupłych mężczyzn, zaakcentują dobre strony sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci zaskoczą nas bogatym asortymentem – męskie koszule w sklepie internetowym "Krzysztof".

Kolor to dylemat, który stwarza chyba najwięcej kłopotu. Przede wszystkim warto posiadać w swojej szafie białą koszulę, z racji tego, iż pasuje w zasadzie do wszystkiego. Kiedy nie mamy pomysłu na to, jaką koszulę założyć, biała jest zawsze dobrą alternatywą. Neutralnym kolorem jest także jasny niebieski. Dobrze prezentuje się w sytuacjach oficjalnych jak i tych mniej formalnych.

Na pewno żaden mężczyzna nie będzie miał kłopotu ze stworzeniem zestawu używając błękitnej koszuli. Warto więc pamiętać: must have letniego sezonu to białe koszule i błękitnym kolorze.Do męskiej szafy jakiś czas temu wkroczył róż, który świetnie wygląda w towarzystwie granatu i beżu. Zatem włóżmy róż i już!Nie zapominajmy o zasadzie, która mówi, iż, koszule z krótkim rękawem trzeba pozostawić na nieformalne okazje i nigdy nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie nie zależy nam by kojarzono nas z „wujkiem Staszkiem na weselu”?