Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Dobry smak to nie wciąż dopasowana marynarka

moda
Przyjęło się, iż kobiety zasiadające na wysokich stanowiskach w zakładzie, powinny ciągle przedstawiać się nienagannie oraz perfekcyjnie, a co się z tym wiąże, powinny posiadać na sobie dopasowane garsonki oraz dobrze do nich dobrany makijaż i uczesanie. A przecież nie ciągle aż tak oficjalny oraz sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, czasami można się ubrać w coś fajniejszego oraz ciągle przedstawiać się tak identycznie nienagannie i wspaniale.
Komentowanie nie jest możliwe

W jaki sposób najlepiej ubierać się na zimę? Jak prezentować się modnie, lecz przy tym czuć się bardzo swobodnie?

buty ziomowe
Klimat w naszym kraju jest bardzo zmienny, ale jest możliwe by się do tego przyzwyczaić. Występują u nas cztery pory roku, tak powinno być w teorii, gdyż w praktyce coraz bardziej ulega to zmianą i można powiedzieć, iż zaczynają przeważać ciepłe, nawet gorące lata i nieprzewidywalne zimy. W czasie zimowym może być w związku z tym bardzo mroźno, ale także nadspodziewanie ciepło. Jednak, jeżeli chodzi o stan obecny, to częściej jest szansa na bardzo mroźną zimę, do jakiej musimy się przygotować.

Komentowanie nie jest możliwe

Swetry na topie na chłodniejsze pory roku

swetry damskie
Nie każdy jest z uśmiechem wita jesień i zimę. Jest szaro i buro i ciężko nam wstawać rano. Ale, gdy wyjmiemy z szafy odpowiednie ciuchy od razu łatwiej przetrwać chłodniejszy czas. Każda kobieta kocha swetry. A kiedy je nosić, jeżeli nie właśnie w trakcie jesieni i zimy. Wszystkie swetry damskie są rzeczywiście fajne, musimy tylko umieć je odpowiednio dobrać do całej stylizacji. Inny sweter będzie pasował do spędzania czasu przy kominku, a inny można ubrać do pracy.
Komentowanie nie jest możliwe
Kategorie: Modna kobieta