Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Dobry smak to nie wciąż dopasowana marynarka

moda
Przyjęło się, iż kobiety zasiadające na wysokich stanowiskach w zakładzie, powinny ciągle przedstawiać się nienagannie oraz perfekcyjnie, a co się z tym wiąże, powinny posiadać na sobie dopasowane garsonki oraz dobrze do nich dobrany makijaż i uczesanie. A przecież nie ciągle aż tak oficjalny oraz sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, czasami można się ubrać w coś fajniejszego oraz ciągle przedstawiać się tak identycznie nienagannie i wspaniale.
Komentowanie nie jest możliwe

Swetry na topie na chłodniejsze pory roku

swetry damskie
Nie każdy jest z uśmiechem wita jesień i zimę. Jest szaro i buro i ciężko nam wstawać rano. Ale, gdy wyjmiemy z szafy odpowiednie ciuchy od razu łatwiej przetrwać chłodniejszy czas. Każda kobieta kocha swetry. A kiedy je nosić, jeżeli nie właśnie w trakcie jesieni i zimy. Wszystkie swetry damskie są rzeczywiście fajne, musimy tylko umieć je odpowiednio dobrać do całej stylizacji. Inny sweter będzie pasował do spędzania czasu przy kominku, a inny można ubrać do pracy.
Komentowanie nie jest możliwe
Kategorie: Modna kobieta

W jaki sposób najlepiej ubierać się na zimę? Jak prezentować się modnie, lecz przy tym czuć się bardzo swobodnie?

buty ziomowe
Klimat w naszym kraju jest bardzo zmienny, ale jest możliwe by się do tego przyzwyczaić. Występują u nas cztery pory roku, tak powinno być w teorii, gdyż w praktyce coraz bardziej ulega to zmianą i można powiedzieć, iż zaczynają przeważać ciepłe, nawet gorące lata i nieprzewidywalne zimy. W czasie zimowym może być w związku z tym bardzo mroźno, ale także nadspodziewanie ciepło. Jednak, jeżeli chodzi o stan obecny, to częściej jest szansa na bardzo mroźną zimę, do jakiej musimy się przygotować.

Komentowanie nie jest możliwe