Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Tanie ubrania to często korzystna okazja

ubrania
Wmawianie, że odzież z tzw. lumpeksów jest kiepska jest całkowicie chybione! No co jak co, lecz w żadnym razie spodnice czy sukienki, które zakupimy w takowym przybytku nie będą mega słabe. To oczywiste: nierzadko faktycznie odzież używana to coś z gorszej kategorii, ale starajmy się nie generalizować. W żadnym wypadku nie będzie tak, że tak czy siak nie poradzimy sobie w poszukiwaniach. Co jak co, ale zachodnia odzież może zaskoczyć: trzeba jednakże postarać się spełnić kilka podstawowych nakazów!
Komentowanie nie jest możliwe

Gdzie kupować ubrania? Najnowsze trendy z branży modowej oraz garść praktycznych porad dla eleganckich kobiet

imagine24.pl
Właściwie nie trzeba zaprzeczać, że każda kobieta lubi być ładnie ubrana i podobać się facetom. To zwykle dlatego tak dużą popularnością cieszą się dla przykładu blogi modowe – szukamy tam zazwyczaj ciekawych inspiracji, które pozwolą nam na skompletowanie eleganckiego, ale równocześnie zwracającego uwagę i zapadającego w pamięć ubioru. Praktycznie każda kobieta chce wyglądać bosko nie tylko od święta, ale również na co dzień.
Komentowanie nie jest możliwe

Nowa gustowna linia bluzek H&M do zakupu na obszarze całej Polski.

images
Wszyscy, którzy zajmują się modą, wiedzą, że nie zawsze prosto jest kroczyć za wytycznymi projektantów ubrań, także jeśli na bieżąco przegląda się odpowiednie portale i wpisy na blogach. Tak już się to odbywa z tym zagadnieniem, że nie każde media są spójne w swoich treściach. Jeden autor bloga może uparcie deklarować, że trendy będą te fasony sukienek, drugi, że całkowicie inne, a w programie telewizyjnym poświęconym modzie stwierdzą, że trendy będą właściwie spodnie. I tak rozsądzi ten spór temperatura latem, oglądalność telewizji oraz suma odwiedzin na tym czy innym blogu – dobrze jest utrzymywać rękę na pulsie, ale z odpowiednimi zakupami mądrze jest wstrzymać się kilka tygodni, zanim nie będzie jasne, w jaki sposób się całosć rozstrzygnie i nie biec do zakupów strojów kąpielowych jeszcze zimą.

Komentowanie nie jest możliwe

Parę słów o modzie

images
Za pasem cieplejsze dzionki, a wspólnie z nimi przetrząsanie naszych szaf. Trzeba po długich zimowych miesiącach ogarnąć jej wnętrze i uaktualnić.

Komentowanie nie jest możliwe

Dodatki przede wszystkim

Wszystkie kobiety kochają buty oraz jak i torebki. Wiele z nas posiada całkiem liczne kolekcje tych dodatków we wszystkich możliwych kolorach i odcieniach. Widocznie jest coś co sprawia, że znacznie prościej jest nam dokupić jeszcze jedną parę butów niż zainwestować np. w ubrania.

Komentowanie nie jest możliwe