Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Stylowe tradycyjne maszynki do golenia. Wybierz niezbędnik każdego mężczyzny! Lipiec 11, 2018

Gdy na świecie nie było prądu jedyną alternatywą na pozbycie się niechcianego zarostu były brzytwy. I nikt nie miał przy tym żadnego kłopotu, każdy z panów dzielnie znosił niezwykle ostre narzędzie na skórze. Wynalezienie najróżniejszych maszynek uczyniło, że brzytwy nadzwyczaj utraciły na randze, jednakże mimo wszystko w dalszym ciągu zostały idealnym sposobem na to, by się pozbyć niepotrzebnego zarostu.

Istotny
lekka broda
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

jest sprzęt, którego mężczyzna używa do golenia. Tu najlepiej dobrać właściwe narzędzie sposobem doświadczeń i błędów. Każda skóra jest inna i zarost także wygląda inaczej.
maszynka (zobacz facetaria.pl) merkur futur zaopatrzona jest w dużą głowicę tnącą, zobacz: . Uchwyt maszynki do golenia jest zaopatrzony w sześcio poziomowe uszeregowania. Posiada wspaniały, stylowy wygląd i świetnie leży w wielkiej, męskiej ręce. To idealne, najlepszej jakości urządzenie jest chromowane, o matowym wykończeniu, ma nieskomplikowany, łagodny, minimalistyczny design.
Elegancka standardowa łazienką (zobacz kosmetyki do pielegnacji brody) do golenia Muhle Razor (nowoczesna marka muhle razor) z przepiękną rączką została dopieszczona przez fachowców. Dokładnie wykonany grzebień, oraz solidna rączka sprawią, że codzienne golenie jest radością. Wszystko wykończone jest najwyższej formy chromowaniem.Maszynka posiada grzebień zamknięty, jest bardzo przyzwoicie wyważona. Golenie jest dla cery idealnym masażem i peelingiem, lecz częste wodzenie po buzi ostrą maszynką wiedzie do przesuszenia jej i podrażnień. Po świetnym goleniu cera pragnie dobrego kosmetyku kojącego

broda
Źródło: pixabay.com

.

Niektórzy mężczyźni wolą jednakże żyć z zarostem. W początkowych dniach mogą sobie zdecydowanie odpuścić grzebyki i szczotki, bo są bezcelowe. W pierwszym okresie najważniejszym urządzeniem do przeczesywania zarostu będzie szczotka. Innym sposobem na pielęgnowanie męskiego zarostu z należytym szacunkiem może być klasyczny grzebień do brody, warto zobaczyć: Jest możliwość go używać zarówno do mokrego, jak i suchego zarostu. Maleńki grzebyk w kieszeni musi nosić zawsze każdy posiadacz zarostu. Jednakowo jak w wypadku włosów na głowie, najprawidłowiej rozczesywać je, gdy są jeszcze wilgotne. Jeśli nie mamy na to czasu i możliwości, wystarczy, że zmoczymy trochę grzebień, lub szczotkę.