Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

stosowne wyposażenie salonu kosmetycznego 22 sierpnia, 2019

Żadne spa, ani też gabinet kosmetyczny nie jest w stanie działać bez odpowiedniego ekwipunku. Manicure i pedicure to jeden z istotniejszych i najbardziej popularnych zabiegów przeprowadzanych w salonach kosmetycznych

.
Pedicure jest łatwym zabiegiem, nie zanadto wymagającym, do jego wykonania wystarczy kilka akcesoriów. Pośród pilniczków, żyletek, lub tarek kluczową funkcję gra frezarka kosmetyczna (odwiedź ten link). Frezarka bezboleśnie i bez ryzyka eliminuje mocno zrogowaciały naskórek, masę żelową i akrylową, a także subtelnie wypoleruje płytkę na paznokciu.

Zaintrygowały Cię podane wiadomości? Niezwykle nas to cieszy i od razu zachęcamy Cię do serwisu autora (www.permanent24.pl/) po kolejną porcję szczegółów.

Można nią sterować za pomocą bazy a także pedałem nożnym wchodzącym w zestaw frezarki. Niezwykle praktyczne są frezarki z pochłaniaczem. Wszelki pył, który jest wytwarzany podczas pracy wciągany jest do absorbentu. Pochłaniacz nie jest używany jedynie ze względów estetycznych, ale również higienicznych, oraz zdrowotnych. Wybierając frezarkę określoną do zabiegów pedicure, warto wybierać tę która posiada absorbent.

frezarka kosmetyczna

Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com

Fotele pedicure – (nasza oferta) sprawiają, że wizyta w salonie kosmetycznym, czy salonie urody jest niezwykle wygodna, a kosmetyczce ułatwia wykonywanie wszelakich zabiegów. Pielęgnacja buzi i sylwetki to ogromnie istotna część troski o urodę (przenieś się tutaj). Dzięki komfortowemu fotelowi jakikolwiek zabieg stanie się chwilą przyjemności

. Podnóżek ma dostosowywaną wysokość i kąt podparcia, dzięki czemu ma możliwość być pomocny w czasie wykonywania wszelakich zabiegów, a w szczególności w czasie wykonywania zabiegu pedicure.
Brodzik służy do moczenia stóp przed zabiegiem pedicure. Jest niezwykle wygodny dla klientki i dla pedicurzystki, posiada płynną regulowaną wysokość miski.