Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Srebrna bransoletka, pierścionki ze srebra to doskonały dodatek do stroju każdej pani 4 grudnia, 2022

Każdy dobrze wie, że kobiety są jak sroki, kochają wszystko, co się błyszczy. Oczywiście to spora generalizacja, ale większa część pań uwielbia posiadać jakąś błyskotkę czy to na ręku, szyi czy upiętą we włosach. Po prostu tak jest. Ale przedstawicielki płci pięknej różnią się w swych biżuteryjnych rozwiązaniach. Niektóre stawiają na złote błyskotki, niektóre panie stawiają na biżuterię z bursztynu, są również takie kobiety, które lubią sztuczną biżuterię a są również te, które wielbią srebrne ozdoby.

wejdź po więcej informacji na stronę

Autor: diva
Źródło: diva

Taka na przykład srebrna bransoletka idealnie będzie pasowała do większości kreacji (sprawdź więcej na polecanej stronie). Srebro nie jest aż tak wymagające jak złoto, więc warto wybrać taką biżuterię. Szczególnie, kiedy same nie czujemy się dobrze przy wyborze biżuterii do danej stylizacji. Srebro (hurtownia srebra) na sto procent doda odpowiedniego szyku, ale też nie doprowadzi do tego, że będziemy wyglądały jak bożonarodzeniowe drzewko, co groziłoby nam jeśli byśmy źle dobrały złote albo plastikowe ozdoby. Srebro jest wspaniałe i bezpieczne, więc pasuje większości pań.

Wspaniałe ozdoby dla osób kochających srebroOzdoby noszone przez panie są różne. Wszystko jest zależne od tego, co lubi dana kobieta. Niektóre panie nie ruszają się z domu bez bransoletki, a pozostałe kobiety nie umieją wyobrazić sobie tego, że nie mają pierścionka na dłoni. Niektóre panie wielbią pierścionki srebrne, a tych jest pełno. Trzeba tylko porządnie się zastanowić, jaki rodzaj pierścionków lubimy. Niektóre kobiety stawiają na delikatność pozostałe chcą, by już z daleka było widać ich ozdobę na palcach. Jednak bardzo ważne jest to, by nie zapominać, że to, co jest na naszych dłoniach, czy szyi jest dopełnieniem naszej kreacji, a przynajmniej powinno być. Tak, więc kiedy wkładamy czwarty, srebrny pierścionek na palce pomyślmy, czy to nie zbyt wiele ozdób do pracy. Oczywiście obecnie jest spora dowolność, jeśli mówimy o ilości dodatków, ale musimy same wyczuć, co jest jeszcze w współczesnym trendzie a co jest już faktyczną przesadą. Pamiętajmy również, że pierścionki srebrne perfekcyjnie nadają się na podarek. Powinniśmy, więc wziąć to pod rozwagę rozmyślając nad tym, co wręczyć swej dobrej znajomej czy siostrze.