Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Sprawdź, jak można się golić wygodnie i z klasą 19 czerwca, 2022

Codzienne przycinanie zarostu to poważna sprawa, wie o tym każdy facet. Niestety, większość rodaków woli kupować słabej jakości akcesoria do golenia, co jest ogromnym zaniedbaniem. Kiepską jednorazową maszynką oczywiście nie da się skutecznie ogolić.

W tym lapidarnym tekście opisujemy cztery przydatne rzeczy, które powinien trzymać w szafce każdy mężczyzna chcący wyglądać fantastycznie każdego dnia. Przedstawiamy maszynkę Merkur 34c, przydatny ałun w sztyfcie oraz komplet pędzelek i krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto ciągle kupował sklepowe plastikowe nożyki, zanotuje wielką różnicę, gdy po raz pierwszy zastosuje w łazience Merkur 34c. To znakomity nożyk o oldskuowych projekcie i fakturze, idealnie dopasowany do trzymania. Dzięki solidnemu chwytowi dobrze trzyma się go w ręce, co jest kluczowe dla skutecznego golenia. Merkur 34c ogoli nawet najoporniejszy zarost, nie drażniąc za mocno twarzy. Atutem maszynki Merkur 34c jest trwałość wykonania – sprzęt ten można używać przez miesiące. Merkur 34c to idealny wybór dla mężczyzn, którzy planują każdego ranka się golić. Bez potrzeby częstego nabywania sprzętów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Interesującym dodatkiem do zestawu faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi internauci mogą nie wiedzieć, czym jest ta ważna substancja, zatem wytłumaczmy – ałun skutecznie powstrzymuje krwotok. A więc ałun w sztyfcie to ważny element w łazience, gdyż w czasie golenia często powstają małe ranki. Nie są one niebezpieczne, ale mocno przeszkadzają, gdyż krew może kapać przez godziny. Ałun w sztyfcie nałożony natychmiast po zranieniu efektywnie zatrzymuje krwotok.

Na podsumowanie wpisu warto jeszcze wspomnieć, że facet, który pragnie utrzymać klasyczny imidż, musi kupić też krem do golenia. Nieodzownym dodatkiem do takiego kremu jest pędzelek – z pewnością kiedyś zauważyłeś, jak twój dziadek golił się, używając takiego fajnego wynalazku.

Czy to zagadnienie niezwykle Cię zajmuje? Jeśli tak, to wejdź tu i poznaj naszą firmę (http://plock.centrumdemed.pl/) – poznasz w tym miejscu nieziemsko niezwykłe informacje.