Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Sposoby na piękną skórę 1 grudnia, 2022

Nieinwazyjna metoda, likwidująca problemy z cellulitem i obwisłą skórą stosowana także przy przypadłościach takich jak: zastoje limfy, zastoje w nogach a także w celu rozluźnienia mięśni to endermologia LPG Warszawa jest miastem w którym bez kłopotu odszukamy gabinet oferujący takie zabiegi.

Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Technika LPG polega na zastosowaniu dwóch niezależnie nastawnych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze, jakie w połączeniu z podciśnieniem działają wyszczuplająco jak też ujędrniają skórę, a również kształtują sylwetkę. Rezultat wyszczuplenia osiąga się dzięki temu, iż rolki zawijają fałdę skórną do środka komory zabiegowej, w której stymulacja receptorami β sprawia rozkładanie oraz uwalnianie kwasów tłuszczowych. Jeśli z kolei zamysłem zabiegu jest ujędrnienie skóry, rolki funkcjonują odwrotnie – rozwijają fałdę skórną, natomiast pobudzanie fibroblastów wzmacnia sieć włókien kolagenu i elastyny. Cylindry mogą obracać się też w tę samą stronę ze zróżnicowaną szybkością. Rozluźniają przez to struktury tkanki objętej cellulitem, wygładzają skórę jak też znacznie przyspieszają mikrokrążenie.

Aparat LPG do zabiegów na cellulit posiada wymienne końcówki, które stosowane są zależnie od zabiegu. Jest również wyposażony w mikrogłowice pozwalające na dotarcie do mniej dostępnych obszarów ciała, dzięki temu możemy otrzymać wspaniałe efekty na przykład w leczeniu śladów pooparzeniowych bądź zwłóknień tkanki. Dzięki możliwości zaprogramowania mocy podciśnienia zabiegi takie jak drenaż lub wygładzanie dostępne są dla osób z każdym typem skóry.

Techniki LPG wykorzystuje się też w zabiegach na buzię a także szyję w celu redukcji obrzęków, jakich powodem są zabiegi z obszaru medycyny estetycznej. Na twarz procedura enedermologii stosowana jest także w zastępstwie tradycyjnego masażu twarzy czego następstwem jest wyższa absorbcja substratów aktywnych przez skórę. Endermotherapie wykorzystuje się również jako odprężenie mięśni po wysiłku sportowym, celem przygotowania do wysiłku, przy wszelakiego wariantu napięciach mięśni jak także przy urazach.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Gabinety jakie proponują tego typu zabiegi mają też w ofercie bezmiar innych zabiegów. Wystarczy w wyszukiwarkę wbić hasło: lifting względnie usuwanie zmarszczek Warszawa aby znaleźć mnóstwo tego typu punktów (szczegóły).