Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Niezawodna metoda na promienny wygląd buzi Styczeń 22, 2018

Każda dama bez względu na upływ czasu pragnie mieć młody wygląd. Tymczasem w pewnym momencie przeciwzmarszczkowe kremy przestają być wystarczające. Z pomocą wówczas nadchodzi medycyna estetyczna. Doskonały wynik może przynieść nowomodny, nieinwazyjny lifting buzi. Mam tutaj na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, jakie pokrótce przedstawię w niniejszym tekście. Niestety z biegiem czasu cera gubi swój młody wygląd. Tkanka tłuszczowa powoli zanika, sprawiając, iż buzia staje się chuda, co zarazem dodatkowo ją postarza. Skóra twarzy robi się coraz bardziej cieńsza co doprowadza do do tworzenia się bruzd.

wellderm.pl
Preparaty : Sculptra, Ellanse, Radiesse, to stymulatory kolagenu, jakie świetnie wygładzają nawet głębokie zmarszczki, co więcej odtwarzają straconą objętość buzi będącą skutkiem procesu starzenia , przez regenerację białek skóry (czytaj więcej tutaj). Sculptra (innymi słowy kwas polimlekowy) jest środkiem leczniczym przeznaczonym do wstrzyknięć niosącym mikrocząsteczki kwasu L-polimlekowego. Polimery kwasu mlekowego występują w dużych ilościach w organizmie człowieczym, również stosowane są do wytwórczości nici chirurgicznych. Sculptra – zobacz – przeznaczona jest do liftingu twarzy. Efektem działania środka jest stymulacja fibroblastów i wytwórczość własnego kolagenu, jaki następnie uzupełni niedostatki w skórze. Zapewnia to naturalnie wyglądający efekt. Środek działa powoli jednak sukcesywnie, odtwarzając to co zostało utracone. Wyniki kuracji mogą trzymać się przez ponad dwa lata. Przez to mają one wpływ na mikroskopowe odmłodzenie skóry prócz efektu makroskopowego – usunięcia zmarszczki. Wynik ich działania na skórę utrzymuje się dłużej niż klasycznego kwasu hialuronowego. To typowe leczenie nie wyłącznie symptomów ale też przyczyn starzenia się cery.


Preparat Sculptra, Ellanse, Radiesse możemy stosować do korekt różnych partii buzi: bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych), zmarszczek nosowo – wargowych, zapadniętych policzków, zmarszczek na policzkach i podbródku, okolic kości policzkowych, usuwania ubytków tkankowych (np. pourazowych) oraz lipoatrofii w razie chorób długotrwałych (dla przykładu AIDS).