Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Sandały Source dopomogą nam przebyć nawet daleką trasę 4 maja, 2022

Sandały Source cieszą się największą popularnością

Im więcej chodzimy, tym bardziej zależy nam na tym, by buty były wygodne, nie kaleczyły i właściwie trzymały kostkę. Dlatego właśnie tak wielu ludzi, zwłaszcza tych, którzy uwielbiają długie wędrówki, decyduje się na sandały Source. Okazują się one odpowiednio wyprofilowane, przez co podeszwa natychmiast układa się odpowiednio do stopy, dodatkowo mają umacniane paski, które dobrze trzymają nogę, przy równoczesnym zapobieganiu otarciom i odciskom.

buty, sklep górski, turystyka

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Takie sandały pasują na każdą pogodę, bo posiadają funkcję klapka, a paski bardzo szybko wysychają (oferta). Ciekawostką okazuje się także to, że mają one gwarancję zielonego punktu, a zatem mamy szansę je oddać na gwarancji przez dwa lata, albo tak długo, jak długo jest widoczny zielony znaczek znajdujący się pod podeszwą. To sprawia, że posiadamy niejako zatwierdzenie ich wspaniałości.

Należy mieć śpiwory Małachowski

Nawet najzimniejsza noc w namiocie może się kojarzyć z czymś miłym, kiedy będziemy na nią dobrze przyszykowani. Należy mieć śpiwory, które testowane okazały się w najgorszych miejscach, a zatem na Evereście, gdyż wówczas będziemy mieli świadomość, że skoro sprawdziły się przy takiej temperaturze, to w naszych warunkach też sobie poradzą. Właśnie takie są śpiwory Małachowski (kliknij i wejdź na stronę), które mamy szansę zakupić w odpowiednich sklepach oferujących wyposażenie sportowe i wspinaczkowe, lecz możemy go także zamówić przez internet. Takie śpiwory (łącze) wykorzystują odpowiednią technologię, która powoduje, że z jednej strony okazują się niesamowicie lekkie oraz dobre w składaniu, a z drugiej odpowiednio osłaniają przed mrozem.


Musimy okazać się dobrze przygotowani

namioty, sklep górski

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Jeśli często robimy piesze wycieczki oraz do tego jeszcze lubimy maszerować z namiotem, to musimy mieć dobry sprzęt. Odpowiednio dopasowane obuwie, właściwy plecak, mocny namiot oraz ciepły śpiwór są tu podstawą. Jedynie dzięki temu możemy posiadać gwarancję, że nasza wyprawa się uda, a my niepotrzebnie nie narazimy się na niepożądane dolegliwości.