Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Rosnąca popularność tradycyjnych sposobów i technik golenia, na przykład takich jak żyletki i brzytwy 4 listopada, 2021

Przed laty, kiedy marketingowcy nie wmówili jeszcze mężczyznom tego, że jest konieczne używanie maszynek z wieloma ostrzami, w użyciu były klasyczne brzytwy. Za ich pomocą można było bardzo skutecznie wyeliminować zarost, lecz wymagały odpowiedniej uwagi przy operowaniu. Pojawienie się maszynek spowodowało, że panowie zaczęli się odwracać całkowicie od brzytew, zauroczeni wygodnymi, nowoczesnymi narzędziami. Jednak jakaś ich część w pewnym momencie zatęskniła za uczuciem ogromnie ostrego ostrza na swojej szyi i postanowiła zostawić w spokoju przeróżne maszynki.

golenie się

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście w dalszym ciągu można bez problemów kupić cały potrzebny do klasycznego golenia sprzęt. Co prawda na półkach w marketach i drogeriach ciężko go będzie znaleźć, lecz sporą propozycję będą mieć specjalistyczne sklepy. Coraz częściej można też tego typu akcesoria znaleźć w aukcyjnych serwisach, jeżeli ktoś będzie potrzebował to bez problemów zamówi dla siebie pędzel do golenia allegro , zapłaci za niego i po kilku dniach otrzyma przesyłkę prosto do swojego mieszkania.

Coraz większą popularnością cieszą się także golarki tradycyjne, używające żyletki. Tego typu golarki przed laty również były bardzo popularne, ale pojawienie się maszynek z wieloma ostrzami prawie całkowicie wyparło je z rynku. Jednak tego typu golarki mają dużo zalet.

Czy znasz już ten świeży wpis? Zobaczysz tam faktycznie dużą ilość atrakcyjnych informacji na tego typu temat. Zobacz a nie będziesz żałować!

Zrobione są w całości z metalu, dzięki czemu bez żadnego problemu wytrzymają wiele lat stosowania. Dodatkowo ich stosowanie jest znacznie tańsze, niż maszynek jednorazowych. Więcej na stronie .

Zestaw dziesięciu żyletek kosztuje parę złotych, dobre ostrza do maszynek kilka razy więcej, a starczą na podobny czas.

Stworzyliśmy dla Ciebie kolejne zajmujące informacje na interesujący Cię temat. Przejdź do następnego artykułu oraz czytaj wpis (https://www.ticol.pl/opakowania-piankowe-epe/).

Jednak na razie nie ma co liczyć, że z powrotem zyskają dużą popularność, raczej pozostaną przy nich pasjonaci dawnego golenia. Podobnie sytuacja będzie wyglądać z kosmetykami. Wszechobecne żele i pianki spowodowały, że zwykłe kosmetyki do brody oraz pędzle także powoli odchodzą w niepamięć. Niestety wielu ludzi nie zamierza się obecnie w żaden sposób przemęczać, a gotowe maszynki i pianki z pewnością będą wymagać mniej wysiłku niż dawne sposoby golenia.