Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Rewolucja modowa w domowej garderobie Styczeń 6, 2019

Jesień to świetny czas na zrobienie porządków w szafie ubraniowej, podobnie jak pierwsze dni wiosny. Zanim ruszyć na wędrówkę po butikach z kreacjami, przemyśl, co uczynić z rzeczami, których już nie chcesz nosić. O ile są to ciuchy całkowicie zniszczone, możesz je przeznaczyć na szmatę albo po prostu wsadzić do kosza na śmieci.


białe koszule (<a href=więcej w tym serwisie) damskie w style=”float:left; margin:6px;”/>

Kiedy w torbie do usunięcia z szafy pojawią się stroje w niezłym stanie, świetną decyzją będzie podarowani ich potrzebującym. W wielu miejscach w naszym kraju są pojemniki organizacji charytatywnych, do których można wrzucać takie stroje. Jeśli chcesz sprawę załatwić na własną rękę, idź po prostu do okolicznego punktu MOPS bądź daj je w prezencie biednej osobie z twojego sąsiedztwa – bez wątpienia kogoś takiego znasz.

Szafa uporządkowana, wartościowy uczynek zrobiony? Pora na rozrywkę, czyli wielogodzinne spacerowanie po butikach i na portalach internetowych w poszukiwaniu eleganckich kreacji na nadchodzące zimne tygodnie. O ile chcesz wyglądać modnie w tym sezonie, zdecyduj się na odcienie jasne. Zdaje się, że dużym hitem będą klasyczne białe koszule damskie, do tego czasu zazwyczaj noszone na oficjalne święta. W kwestii obuwia rzecz wygląda generalnie dość podobnie – jasne kolory, takie jak biel, będą rządzić. Trafnym zakupem są białe albo perłowe botki damskie, świetnie harmonizujące z jasnymi rajstopami.

Jesień w naszym kraju jest znana z ohydnych warunków pogodowych – panują rzęsiste deszcze, dzięki czemu wokół mnóstwo błota. Z tej przyczyny dobrym wyborem dla pań są buty damskie Campus (kliknij: To sprawdzony wytwórca odzieży stworzonej do trudnych warunków na trasach górskich, takie wyroby świetnie sprawdzą się też w mieście.

Jest to wybór praktyczny – kiedy przyjdzie lato i pojedziesz na wczasy w góry, na stopy włożysz naturalnie buty damskie Campus, idealne na długie włóczęgi. Opłaca się zatem wydać pokaźną sumę na takie porządne buty, by zakładać ja nogi przez wiele lat.