Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Rewelacyjne wierzchnie okrycie stóp dla prawdziwego mężczyzny 4 września, 2022

Podobno mężczyznom starcza jedynie kilka par butów – sprawa nie do pojęcia dla każdej pani. Czasem zdarzają się wyjątki, panowie z ilością butów, która nawet kobiety przyprawia o zawrót głowy, ale to sprawa całkowicie wyjątkowa oraz rzadko spotykana.

glany męskie

Autor: Centrum Kultury w Lublinie
Wyposażenie

Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Obuwie dla panów, pomimo iż także dostępne w bogatym wyborze, nie jest aż tak zróżnicowane jak to dla pań, a przynajmniej większość mężczyzn tak sądzi, bo nigdy nie zgłębiała tego tematu. Dlaczego? Mężczyźni w większości nie przywiązują tak dużego znaczenia do wyglądu, nie gonią za trendami, nie czują potrzeby nabywania kolejnych par butów jedynie dlatego, że są one prześliczne. Jednak z pewnością da się stwierdzić, że jeśli już coś nabywają w obuwniczym, przykładowo półbuty męskie, które na pewno powinny się znaleźć w każdej męskiej garderobie, to z pewnością będzie jeden z najdroższych modeli (koniecznie musisz sprawdzić). Faceci wbrew pozorom są gadżeciarzami i uwielbiają markowe produkty, sądzą, że ich posiadanie podwyższa ich status. Więc kupują nowe buty rzadko, z reguły dopiero wtedy, kiedy stare całkiem się rozlecą, ale za to w trakcie kupowania mają gest, czego, zważywszy na to, jak rzadko pojawiają się w obuwniczym, trudno im zabronić.
Obuwie takie jak półbuty bez wyjątku muszą znajdować się w szafie każdego mężczyzny, bez względu na jego wiek, upodobań, stylu czy też przynależności do jakiejś subkultury – czasem zdarzą się okazje, w czasie których po prostu trzeba je założyć. Wliczyć do nich można śluby, obronę licencjacką, istotne uroczystości rodzinne i tym podobne.

Jednak istnieje sporo rodzajów obuwia, jakie, ze względu na swoje specyficzne cechy, goszczą wyłącznie w niektórych szafach (oferta dostępna pod adresem ). Zaliczyć do nich można glany męskie – bardzo charakterystyczne, zakładane zwłaszcza przez młodych.