Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Recepty na modny ubiór. Priorytety w wyborze rzeczy, czyli istotne by było markowe. 4 stycznia, 2016

Każdy z nas chce posiadać na sobie coś słynnego. To naturalne, że marzy nam się torebka Coco Chanel albo perfumy Bruno Banani. Gospodarka teraz się rozwija i tak naprawdę Chińczycy potrafią wiele skopiować, a z takich drobiazgów już nie posiadamy się ze szczęścia.

Z własnego doświadczenia wiem, że wiek dojrzewania to okres kiedy wymagamy od rodziców markowe rzeczy. Dlaczego tak jest? Każdy młody człowiek chce przyciągnąć uwagę ubiorem, ilością pieniędzy, dlatego też walczy o status.

buty do biegania

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com

Uważa, że skoro będzie miał na sobie markowe i znane rzeczy będzie bardziej szanowany. Niestety, ale tak zazwyczaj jest. Człowiek jest bardziej lubiany i doceniany, ma się też o nim wielkie mniemanie. Okazjonalnie jest też zazdrość, z którą nie możemy sobie poradzić. Następuje niejednokrotnie pytanie, dlaczego oni posiadają, a ja trudno,ale nie. Niekiedy jest to kwestia wydatków. Na szczęście w teraźniejszości markowe nie oznacza bardzo drogie. sporadycznie możemy trafić na dobre markowe rzeczy po przecenie, jak to zrobić. Teraz naturalnie najlepszym sposobem jest Internet. Takie strony jak Allegro, Ceneo albo Zalando. Jeżeli są wyprzedaże to należy kupić obuwie które kosztowały 300 zł a po promocji 150 zł. Adidas Superstar to obuwie które są ostatnio słynne. Wpisując je w Internecie wyszukuje się kilka stron, które oferują sprzedaż po okazyjnej cenie. Gdybyśmy chcieli zakupić w sklepie markowym to koszt byłby o mnóstwo większy. Dlatego należy niejednokrotnie spędzić chwilę, aby wyszukać dobrą okazję, jest to dla nas lepsza oferta.

Dobrym rozwiązaniem jest też second hand. Tam też możemy wyszukać świetne oferty, których tak naprawdę nigdzie nie wynajdziemy. Kosztowo jest tam do kilkudziesięciu złotych, ale trudno trzeba się pospieszyć i jednocześnie posiadać wiele szczęścia, żeby takie coś znaleźć. Często używanym sposobem jest też zamawianie prosto od producenta, ale trzeba orientować się na rynkach zagranicznych, albo będąc na urlopie za granicą kupić taniej, ponieważ w USA takie obuwie możemy kupić tak naprawdę za niewielką cenę.
Kończąc temat napomknijmy, że dla chcącego nic trudnego, dlatego opłaca się poszukać. Z takich okazji warto się ucieszyć. Adidas Superstar w korzystnej cenie zawsze wywoła u nas uśmiech na twarzy.