Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Rady dla wszystkich, jacy zamyślają zrobić sobie tatuaż. 22 czerwca, 2018

Wybór wzoru jest na pozór błahą rzeczą, jednak nie dla wszystkich. W tatuowaniu nie chodzi o to, ażeby posiadać jakiś tatuaż. Wzór, który wybierzemy będzie towarzyszył nam do końca naszych dni, stąd warto go wyselekcjonować naprowadzając się czymś więcej aniżeli kontrakcjami na forum internetowym.

Pamiętajcie też, iż czasy wzorów z katalogów dawno już minęły. Jaki jest sens w duplikowaniu tego samego motylka po raz tysięczny, jeśli można stworzyć z tatuażystą www.pl-pl.facebook.com/13tattoopl rzadki wzór? Tatuażysta ma większe od Was doświadczenie w temacie zatem częstokroć warto posłuchać jego wskazówek. Wzór, jaki sobie wymyślicie może nie prezentować się przyzwoicie w danym miejscu bądź w ogóle się nie nadawać. Naprawdę, kooperacja pomiędzy osobą tatuowaną i tatuażystą jest niezmiernie istotna. Wybór miejsca, w którym ma znajdować się tatuaż również przysparza bez liku zmartwień osobom początkującym w temacie. Sporo ludzi sądzi, że pierwszy tatuaż powinien być bardzo drobny. Jednak jeżeli marzy Wam się tatuaż na całe plecy to w jakim celu robić ledwo zauważalny tekst na nadgarstku? Lecz z drugiej strony nie rekomenduję dłoni, szyi, twarzy na miejsce pierwszego w życiu tatuażu. Wyselekcjonuj sprawdzony salon tatuażu Szczecin www.pl-pl.facebook.com/13tattoopl.

organizm

Autor: Dan Markeye
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli podjęliście już decyzję o tatuażu, warto nieco poczytać na temat przebiegu gojenia.

Jeśli przyswoicie sobie wiadomości na temat poszczególnych stadiów gojenia tatuażu będziecie spokojniejsi i nie będziecie zamartwiać się tym czy dany objaw jest typowy dla procesu gojenia się tatuażu. Jeżeli jakieś aspekty gojenia nadal nie są dla Was oczywiste nie wstydźcie się zapytać swojego tatuażysty.
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , , , ,