Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Przed świętami zadbaj o atrakcyjny wygląd na zabawę karnawałową! 2 grudnia, 2022

W chłodne zimowe dzionki nasza skóra potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. Szczególnie że w głowie mamy zwariowaną zabawę sylwestrową i bale karnawałowe. Co więc sobie zafundować?

Jednym z najbardziej efektywnych, a w dodatku coraz bardziej popularnych, jest zabieg infuzji tlenowej. Opiera się on na wpuszczeniu pod warstwę skóry bardzo skoncentrowanej dawki składników odżywczych przy użyciu tlenu pod dużym ciśnieniem. Dzięki powiązaniu potężnej dawki składników z O2 zabieg ten przynosi skutek prawie że momentalnie. Żeby wynik utrzymał się dłużej, niezbędne jest przeprowadzenie serii zabiegów a później – w miarę wymagań – powtarzanie ich plus minus co 6 miesięcy. Jeśli interesuje nas infuzja tlenowa gwarantuje nam kilka ekskluzywnych gabinetów piękności, gdzie możemy się temu zabiegowi poddać. Warto to wykorzystać, szczególnie że jednorazowo pochłania to w przybliżeniu półtorej godziny, a rezultat jednego zabiegu utrzymuje się ponad siedem dni.

przedłużanie rzęs wrocław

Autor: Klaus Post
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyczka wrocław
Swoją drogą możemy również zatroszczyć się o bardziej widowiskowe efekty dla naszej urody i na przykład udać się na zagęszczenie bądź przedłużenie rzęs. Tego typu przedłużanie rzęs wrocław świadczy w licznych gabinetach, również w tych, jakie zajmują się infuzją tlenową. Skutek z pewnością będzie niepospolity, a w końcu niejedna z pań chce sprawić dobre wrażenie podczas imprezy.

Na takich operacjach nie warto robić oszczędności – poprawnie i fachowo wykonane przedłużanie rzęs jest godne każdej zapłaty. Gdy chcemy spotkać kogoś takiego jak solidna kosmetyczka (np salon art beauty) Wrocław zapewnia liczne możliwości – wystarczy jedynie trochę poszukać.
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , ,