Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Prawdziwy mężczyzna jest przekonany o tym które powinien mieć w swoim zbiorze obuwie 5 września, 2022

Pomimo prorokowanego przez lekarzy psychologów oraz socjologów, kryzysu stereotypowego faceta, to wyczekiwany przez każdego wizerunek faceta, właściwie się nie zmienił. Prawdziwy facet nieustannie musi być mocny jak dąb, odważny oraz zdeterminowany.

serwis

Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com
Rolą kulturową mężczyzny jest wciąż bycie głową rodziny, na którego spada powinność jej zapewnienia jest bezpieczeństwa finansowego. Lecz współczesny facet nie zastanawia się nad tym jaką rolę w życiu odgrywa mężczyzna. Zazwyczaj funkcjonuje w pośpiechu, pod naciskiem czasu, w międzyczasie spełniając potrzeby żony, potomstwa, rodziny, zakładu pracy, kraju.

Buty męskie

Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com

Definicji męskości jest tyle, ile opowiadających o niej ludzi. Niewątpliwie istnieje sporo cech wspólnych definicji – męskość. A jakich męskich cech możemy dopatrzeć się w związku z noszeniem ubierana i noszeniem obuwia przez stuprocentowego faceta? Obuwie i dobrze skrojony do figury garnitur, to podwalina dobrze zestawionej, męskiej garderoby. Szykowne obuwie potrafi odciągnąć uwagę od innych niedociągnięć męskich ciuchów. Facet, który ma zamiar zawsze wyglądać elegancko i zabezpieczyć się na wypadek pójścia na przyjęcie lub inną ważną okazję musi być posiadaczem butów męskich sznurowanych, najlepiej skórzanych. Takie buty idealnie sprawdzą się także w codziennych i bardziej formalnych spotkaniach biznesowych.

W czasie wolnym facet raczej pragnie czuć się bez skrępowania. Do casualowego stylu świetnie będą współgrały trzewiki dla mężczyzn inspirowane sportowym stylem lub buty na bieżnikowej grubszej podeszwie. Botki męskie to świetne obuwie do chodzenia w mieście jak też do wspinania się po górach. Faceci najczęściej zakładają je jako uzupełnienie nie tylko ubioru sportowego ale też nieformalnego. Ten model obuwia kapitalnie komponuje się z jeansowymi spodniami, kurtką ze skóry albo parką w militarnym stylu. Buty męskie sklep w internecie zapewnia bogatą ofertę w różnorodnych rozmiarach, fasonach i z różnego tworzywa. Oferta produktowa obejmuje również buty sportowe, wizytowe i na każdą porę roku.