Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Pragniesz polepszyć wygląd swych stóp? Dobierz dobre preparaty oraz zagwarantuj im troskliwą pielęgnację 2 grudnia, 2022

Gładka skóra jest ważna nie tylko ze względu na estetykę, ale również na samopoczucie. Jeśli skóra się wysuszy i robi się pomarszczona, niemile się ściąga, co wiąże się z poczuciem dyskomfortu. Tak wiele uwagi poświęca się skórze rąk, pragnąc by były one delikatne i miłe w dotyku, jednak nie możemy zapomnieć również o skórze na stopach. One także wymagają naszej opieki.

Pokazały się odciski? Usuń je łatwo z wykorzystaniem dobrego płynu

Skóra stóp boryka się z przeróżnymi dolegliwościami, czasem bywamy za nie odpowiedzialni osobiście. Źle dobrane buty, nieprzepuszczające powietrza materiały skarpetek oraz rajstop, to tylko niektóre z czynników, jakie bez wątpienia się stopom nie przysługują. Skóra stóp często narażana jest na powstawanie odcisków oraz zgrubień. Wyglądają one bardzo nieładnie, więc warto z nimi walczyć, stosując płyn na odciski lub różne kosmetyki zmiękczające. Przydatne okaże się też moczenie nóg w ciepłej wodzie z ekstraktem z rumianku, ponieważ wyśmienicie oddziałuje na zmiękczenie skóry.
stopa

Autor: Jorge in Brazil
Źródło: http://www.flickr.com

Wygładź skórę na stopach z dobrym kremem

Sucha skóra może być się naciągnięta i pomarszczona, uczucie ściągnięcia jest bardzo nieprzyjemne, wszystko przeszkadza i podrażnia , dzięki czemu nawet sen traci na swej jakości. W sytuacji, kiedy zauważa się u siebie przykre symptomy wysuszonej i ściągniętej skóry na stopach, należy kupić krem wygładzający stopy – wypróbuj płyn na odciski . Oczywiście jednorazowa aplikacja nie pozbędzie się problemu, ale cykliczne zastosowanie środka z pewnością przywróci stopom aksamitny dotyk i sprawi, że ich właściciel poczuje się wiele lepiej.Stosuj najlepsze preparaty

W drogeriach jest mnóstwo przeróżnych środków, które obiecują doskonałe działanie. Jednak kupując krem do pielęgnacji skóry, trzeba pochylić się nad jego składem, żeby dowiedzieć się, jak podziała na skórę oraz jakie czynniki aktywne jej zapewni. Lepiej kupować naturalne kosmetyki, bez sztucznych ulepszaczy oraz barwników, ponieważ potrafią one jeszcze podrażnić, lub silniej wysuszyć naskórek, a wszak w pielęgnacji rąk czy stóp chodzi o coś całkiem odmiennego.