Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Pragniesz olśniewać na uroczystości? Zainwestuj w biżuterię 5 stycznia, 2020

W naszym życiu nierzadko zdarzają się wszelkiego typu oficjalne uroczystości, na których musimy odpowiednio się prezentować. Wesele kuzynki, komunia siostrzenicy, ważny bankiet w pracy. W takich sytuacjach, powinniśmy szczególny nacisk położyć nie jedynie na nasz ubiór, ale również na biżuterię. Co najsłuszniej założyć? Gdzie nabyć ciekawe i niezbyt kosztowne eksponaty?

szmaragdy

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Istnieje na świecie mnóstwo olśniewających, acz kosztownych kamieni – diamenty, szmaragdy czy szafiry – to najszlachetniejsze opcje.

Taka ta propozycja (13tattoo.pl/) z pewnością Cię zaintryguje, gdyż jest tam zaprezentowane istotnie sporo ciekawych wiadomości na opisywany tutaj temat.

Jednak jeżeli nie stać nas na tego typu biżuterię, mamy szansę zastąpić ją produktem o wiele tańszym. W srebrnym naszyjniku można umieścić cyrkon, który wygląda znakomicie, jednak nie jest bardzo kosztowny. Możemy spotkać całkiem sporo, różnych wariantów kolorystycznych tego kruszcu – od żółtego przez różowy po czarny, najbardziej elegancki. Dostaniemy go w praktycznie każdym salonie jubilerskim, możemy także w konkretnym naszyjniku zamienić kamienie, z szafiru na właśnie cyrkon.

Gdzie jednak najlepiej robić sprawunki tego typu? Oczywiście, w każdym pasażu handlowym spotkamy sklepy z biżuterią, lecz ze względu na swoją lokalizację, ceny przez nie nakładane są dość wygórowane. Z tego powodu najlepiej zakupować produkty w małych, prywatnych placówkach. Nawet jeśli konkretny wzór nie bardzo trafi nam do gustu, wtenczas możemy zamówić swój własny model. Mało tego, jeżeli posiadamy szmaragdy odziedziczone po naszej babci, jednak nie są one oprawione w biżuterię, możemy zamówić taki projekt u eksperta.

Nic tak nie dokłada szyku każdej pani, jak właściwie skompletowana biżuteria. Jeśli nie stać nas na drogie kamienie, należy nabyć stonowany, złoty naszyjnik ozdobiony cyrkonem. Zakupy najlepiej robić w mniejszych sklepach, spotkamy tam niższe ceny.