Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Poznaj dobroczynną magię kamieni szlachetnych- niewielki zbiór ciekawych informacji 26 września, 2018

Kamienie są na ogół pięknymi obiektami, gdzieś tuż przy nas, przeważnie w gablocie. Dostrzegamy ich piękno, ale prawda jest tego rodzaju, że każdy minerał mieści w sobie dość wyraźne pole energetyczne. Otóż to one scalając się ze sobą, stanowią łączne pole energetyczne naszej planety.

dowiedz się więcej o ametystach

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
szafir

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Gdy chodzi o ludzi, to minerały i kamienie szlachetne mają nam tak naprawdę mnóstwo do zaoferowania. Są nazbyt długo nie cenionym darem od Ziemi. Posiadają fenomenalny wpływ na nasze ciała. Efektem tego typu oddziaływań jest zdecydowanie wyczuwalny przez nas przyrost pułapu energii życiowej. Daje to skuteczną ochronę przed chorobami jak również radośnie nastraja do życia. Łatwiej radzimy sobie z wyzwaniami. Narasta również nasz dogłębny potencjał. Kiedy nasz własny szyk energetyczny zaczyna rozpadać się się pod naporem stresu, prosty, choć wpływowy rezonans kamieni jest w stanie pomóc oczyścić oraz wzmocnić prywatny, harmonijny wzorzec zdrowia. Fascynującym przykładem są ametysty, jakie to mają sporą zdolność do dezynfekowania z negatywnych emocji. Samo określenie już współgra jego właściwościom w uwalnianiu od rozmaitych uzależnień. Także szafir – zajrzyj koniecznie – jest istotny, dlatego że zapewnia szczęście poszukiwaczom i turystom – sprawdź. Chroni przed licznymi utrapieniami.

W dzisiejszych czasach mnóstwo ludzi nosi kamienie (szczególnie kobiety) jako biżuterię, nie wiedząc co tak na prawdę mogą one przenosić do naszego funkcjonowania i w jaki sposób działać na organizm. Jest to tak na prawdę niedoceniana majętność naszego świata. Dobrze jest się zainteresować tematem, albowiem pomimo ślicznego wyglądu kamienie szlachetne mogą uczynić cuda dla naszego układu odpornościowego.