Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Potrzebne oprzyrządowanie do dbania o brodę 16 grudnia, 2021

Jeśli panowie postanowili, że będą zapuszczać brodę powinni nie zapominać o jej pielęgnacji. Samo zapuszczenie brody to nie wszystko. Powinniśmy jeszcze mieć świadomość w jaki sposób o nią dbać. Ogółem dawniej mogliśmy pójść do golibrody, a ten zajmował się wszystkim i likwidowaniem zarostu i układaniem oraz podcięciem tego, co już urosło na twarzy.

Obecnie otwierane

brzytwa

Autor: Francis Storr
Źródło: http://www.flickr.com

się Barber Shopy i warto, by przedstawiciele płci brzydkiej tam chodzili, bo dzięki temu dowiedzą się w jaki sposób fachowo dbać o własny zarost. Jeśli chodzi o golenie brzytwą to wiadomo, że trzeba nabrać wprawy – . Na początku nigdy nie będzie łatwo i pewnie kilka zadraśnięć będzie. Podobnie, gdy pomyślimy o tym żeby zakupić nożyczki do brody (sprawdź: ), początkowo nie za bardzo będziemy wiedzieć w jaki sposób ich używać, ale praktyka czyni mistrza i z czasem na pewno będziemy wyglądać o niebo lepiej właśnie dzięki wspominanym nożyczkom do brody.

Zaintrygował Cię ten post? W takim razie najedź na link do serwisu maszyna do sitodruku na koszulkach cena i ciesz się innymi faktami. W razie jakichkolwiek wahań – pisz do nas.

Dbanie o brodę

broda

Źródło: pixabay.com

Zapuszczanie brody to czasochłonne zajęcie. Wiadomo, że dużo zależy od tego, jaką konkretnie brodę chcielibyśmy mieć, ale mimo wszystko nie jest to prosta kwestia. Trzeba podowiadywać się, które produkty do pielęgnacji brody będą najsensowniejsze dla nas. A jak się tego nauczyć? Otóż najłatwiej metodą prób i błędów. Oczywiście można iść również do zawodowego golibrody i tam uzyskać informacje, czego konkretnie będziemy potrzebować do naszej brody. Dzięki temu zarost będzie rzeczywiście bardzo dobrze się prezentował.

Ważne, żeby chociaż raz w miesiącu wybrać się do Barber Shopu, bo to sprawi, że broda naprawdę będzie świetnie się prezentowała. Nie ma sensu wymyślać samemu, co zrobić, by zarost dobrze wyglądał. Bo oczywiście o ile kosmetyki możemy dość dobrze samodzielnie wybrać, to z uregulowaniem wyglądu brody przy pomocy brzytwy albo nożyczek już nie będzie takie łatwe. Oczywiście są mężczyźni, którym to wychodzi, ale posiadają oni wprawę lub po prostu są zdolni. Ale większość mężczyzn prezentuje się często niedorzecznie ze swymi zapuszczonymi i niezadbanymi brodami. Warto, więc żeby się ogarnęli i skorzystali z pomoc i rady specjalistów.