Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Popularne kiedyś trampki po raz kolejnyprzeżywają swój renesans 1 czerwca, 2022

W 21 wieku wystawy sklepowe uginają się pod ciężarem towarów. Nie inaczej jest w przypadku obuwia, ponieważ do wyboru mamy dużą paletę dostępnego obuwia. Wszystko zależy od zapotrzebowania klientów i zasobności ich portfela. Jednym z typów obuwia, który uzyskuje wielką popularność są trampki. Właściwie lepiej napisać, że nie tyle zyskuje co raczej odbudowuje niegdysiejszą popularność, bowiem ten typ obuwia był hitem na początku lat 90-tych.

converse

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

W tamtym czasie trampki, na przykład (Buty do garnituru), były noszone przez wszystkich uczniów w szkołach i na podwórkach. W tym czasie kluczowym dla ich popularności była mała cena, która przykrywała negatywy takie jak np. wąski wybór kolorów czy niewielką ilość dostępnych marek. W sklepach można było nabyć wszystkie rodzaje trampek pod warunkiem, że były czarne. Nie występował też podział na trampki męskie i trampki damskie – wszystkie wyglądały identycznie.

Jeżeli zainteresował Cię tego typu artykuł, sprawdź bez wahania ten świeży wpis (https://bylola.pl/pl/c/Bluzki/61) – on również jest godny uwagi, zatem na pewno się nie rozczarujesz!

Obecnie, kiedy gospodarka rynkowa działa w naszym kraju już od ponad 20 lat, trampki (Sklep z obuwiem Clarks) znów stają się modne. W handlu dostępna jest wielka ilość barw czy typów tego obuwia. Szczęśliwie jedyne co nie zmieniło się w stosunku do czasu sprzed niemal 25 lat to cena. Nadal jest ona niska dla przeciętnego Polaka, który musi liczyć każdą złotówkę.